Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!

Страхування школярів від нещасного випадку

Заощадити сімейний бюджет і захистити дитину допоможе страховка від нещасного випадку!

Бажання убезпечити своїх дітей – одне з найбільш пріоритетних для кожного з батьків. Статистика ДТП, дитячого травматизму або результатів несприятливого збігу обставин лякають.

Страхування від нещасного випадку дитини – добровільний вид страхування. Набір ризиків і винятків може відрізнятися. Страхові виплати передбачені при травмах, інвалідності всіх груп і смерті.

Програма страхування дітей від нещасного випадку

Програма страхування дітей від нещасного нагоди не передбачає організації медичної допомоги з боку страхової компанії. Батьки організовують її самостійно і оплачують витрати на діагностику, лікування та реабілітацію після нещасного випадку. Страховик виплачує фіксовану суму, визначену в договорі, вже після того, як клієнт заявив про те, що трапилося і представив всі необхідні документи.

Якщо дитина займається в якійсь спортивній секції, це також буде враховуватися в тарифі.

Але іноді витрати на лікування бувають високі. Наприклад, оплата тільки 1 цифрового рентгенівського знімка на хорошому апараті в приватній клініці при підозрі на перелом може коштувати 500-750 грн, не рахуючи подальших витрат. А 15-30-грамовий тубус спеціальної мазі, прискорює загоєння ран після укусу собаки – від 800 до 4000 гривень, хоча на курс реабілітації знадобиться не менше 3-5 упаковок.

Тому основна порада для батьків – не економити на вартості страховки, щоб не розчаруватися у виплаті. Адже її підсумковий розмір прямо залежить від 2 факторів: від складності травми і від суми, на яку був застрахований дитина. Мінімальна страхова сума, починаючи з якої я раджу страхувати себе і своїх дітей – 15 тисяч гривень.

Вартість страховки?

Від 110 грн. до 330 грн. на 1 рік.

Страхова сума?

15 000 грн.

Страхова компанія?

Евроінс

Оформіть страховку для школяра на 1 рік і забезпечте свою дитину від травм!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий