Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страховка для соревнований

Навіщо потрібна страховка для змагань?

Важливість страховки для змагань

Після скасування довідок і страховок для доступу до змагань в Україні все більше непідготовлених людей стало реєструватися і виходити на старти, так як тепер не потрібно морочитися з цими документами.

Виходячи на довгі дистанції на змаганнях (напівмарафон, марафон, ультрамарафон) учасник піддає своє життя небезпеці, особливо, якщо ця людина не тренована. Буває так, що людина побігав трохи або того гірше, не бігав зовсім, але побачив фотки Друзів в соцмережах, які подолали марафон і вирішив бігти таку довгу дистанцію з дивана без підготовки. А що потім? Потім виникають травми, фізичні, психологічні, а іноді і трагічні 🙁

Я закликаю всіх, хто бере участь в змаганнях, оформляти страховку від нещасного випадку з включенням спорту!

Чи допоможе Вам страховка на змаганнях?

Кажуть страховка не допоможе. Допоможе! Страховка придбана в надійній страховій компанії навіть дуже допоможе! У разі травми Ви зможете компенсувати витрати на лікування, а в разі інвалідності або смерті Ваші близькі зможуть отримати страхову суму в повному обсязі.

Добре, що є організатори змагань, які не дивлячись на офіційне скасування страховок все одно включають в регламент зобов’язанням їх для допуску!

Друзі, беріть відповідальність за своє життя, захистіть себе спортивною страховкою! Оформляйте страховку для змагань і занять спортом! Не ігноруйте цей момент!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий