Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua

Страхування життя

Показ всех 2 элементов

Накопичувальне страхування життя – це накопичення грошових коштів до виходу на пенсію, для вступу до ВНЗ, повноліття, весілля або до інших подій в житті застрахованої. Страхування життя допомагає компенсувати раптові збитки в складних життєвих ситуаціях, що виникають при хворобі або нещасному випадку.

Навіщо потрібно страхувати життя?

Набути впевненості в собі і в завтрашньому дні можна, тільки повністю взявши на себе відповідальність за своє здоров’я і життя. Вибравши накопичувальне страхування життя, можна убезпечити себе і близьких від будь-яких поворотів долі. Більш того, цей вид страхування дозволяє накопичити та примножити гроші, як якби ви поклали їх на депозит.

Накопичувальне страхування життя

Накопичувальне страхування життя дозволяє не просто отримати страхову суму у разі нещасного випадку, а й зібрати гроші на певний термін. Після закінчення дії договору виплачується накопичена сума з відсотками.

Гарантія виплати по страховці

Згідно із законом кожна страхова компанія зобов’язана покривати свої ризики в іншої страхової компанії, найчастіше це закордонна страхова компанія з високим міжнародним рейтингом. Один страховик перестраховується за допомогою іншого страховика.

Таким чином, страхова сума за програмою накопичувального страхування гарантовано виплачується всім застрахованим.

Страхування для молодих

Зазвичай молоді люди рідко замислюються про страхування життя, а тим часом воно допоможе зібрати гроші на різні цілі і захистити інтереси в разі травми. Чим молодше ви будете при укладанні договору накопичувального страхування життя, тим менше будуть внески і тим більшу суму ви отримаєте після закінчення терміну.

Найнегативніший сценарій

Якщо застрахований помер, його спадкоємці отримають всю страхову суму протягом 30 днів, незалежно від того, скільки внесків він встиг зробити. Якщо людина отримала травму в результаті нещасного випадку, страхова виплата буде перераховуватися в процентах від остаточної суми.

Тобто, зламавши руку, ви отримаєте гроші за договором про страхування життя, але ця сума буде меншою за ту, яку ви отримаєте, коли закінчиться термін дії договору.

Додаткові плюси страхування життя

  • Відповідно до Податкового кодексу України, внески за договорами накопичувального страхування не обкладаються прибутковим податком.
  • Ваші гроші захищені таємницею вкладу. Їх неможливо конфіскувати, і вони не підлягають розподілу при розлученні.
  • Захист реальної вартості накопичуваних коштів (індексація). Страхова компанія щорічно пропонує Страхувальнику збільшення розміру страхових сум шляхом збільшення страхового внеску на коефіцієнт, який розраховується з урахуванням рівня інфляції в країні.

Важливо пам’ятати

  • Накопичувальне страхування життя – довга історія. Якщо ви вирішите розірвати договір достроково, ви повернете менше, ніж вклали.
  • Жоден банк не покладе ваші гроші на депозит більше 10 років, а договір страхування життя полягає якраз на період від 10 до 50 років.
  • Накопичувальне страхування життя підійде як фінансовий інструмент людям, далеким від фінансової дисципліни. Воно допоможе накопичити гроші до важливої ​​події або просто створити собі додатковий дохід на пенсії, одночасно захищаючи родину від трагічних випадковостей.