Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!

Туристичні страховки за кордон за вигідною ціною

Друзі, оформляючи страховку за кордон у мене Ви отримуєте економію часу, вигідну ціну, зручне та оперативне оформлення медичної туристичної страховки!

Переваги оформлення страховки за кордон в сервісі Страховки

  • Ви економите свій час. Ви можете звернутися до мене, написавши мені в месенджер за оформленням страховки в будь-який зручний для вас час або зателефонувати по мобільному + 38 (066) 468-81-51 (всі мої месенджери знаходяться на цьому номері). Ви оформляєте страховку без відвідування офісу!
  • Ви отримуєте страховку за вигідною ціною. Замовляючи у мене ви автоматично отримуєте знижку на оформлення страховки за кордон з тими ж умовами, які б Вам запропонували в офісі страхової компанії: покриття 30 000 євро медпослуги + Covid19 (захист включає в себе: діагностику, лікування, медичну евакуацію і репатріацію з лімітом на 3 000 євро) + покриття 3 000 євро страхування від нещасного випадку.
  • Ви отримуєте страховку в день замовлення. Страховку оформляю оперативно. В цей же день ви отримуєте електронну страховку в свій месенджер (Viber | Telegram | FaceBook).
  • Страховку за кордон зручно оформляти у мене по всій Україні! Ви отримуєте електронну страховку з печаткою в свій смартфон. Вам не потрібно роздруковувати страховку, не потрібно заїжджати в офіс, щоб забрати страховку, страховку не потрібно відправляти Новою Поштою і витрачати Ваш дорогоцінний час. Страховку зберігаєте на смартфон і пред’являєте на кордоні.

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий