Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua

Відгуки про сервіс Страховки

Замовив страховку від нещасного випадку з включенням легкої атлетики для напівмарафон і марафонів. Ціна влаштувала. Домовилися про зустріч, Андрій привіз мені страховку. Знаю Андрія вже давно, він сам бігає. Рекомендую!
Сергій Волошин
Завжди думала, що страхування то розводняк, але пригодилося! Одного разу біговий друг Андрій Куршацов запроновув застрахуватися від нещасного випадку, адже спорт, все може бути. Я погодилися, так як все таки на деякі старти і страховки потрібні обов'язково. Знаєте жалію тільки про одне, що обрала малу суму покриття. Адже це вже був другий рік страхування, а попереду ще буде третій адже я не зупиняюся. Дякую! Виплатили, як і було заявлено згідно їх випадків страхувань. Тому рекомендую!
Ганна Маноха
Туристична страховка потрібна була до Польщі для мене і дружини. Созвонились, скинув дані в месенджер фейсбук. В цей же день була страховка в електронному вигляді. Домовилися про зустріч і Андрій привіз оригінал страховки.
Антон Попов
Списався з Андрієм в телеграм. Оформив страховку для бігу. На наступний день Андрій привіз мені страховку в вказане мною місце. Також замовляв Зелену карту для виїзду за кордон. Якісно і оперативно. Рекомендую!
Сергій Мальцев
Застрахував квартиру у Андрія. Скинув дані. На наступний день Андрій доставив страховку на район. Дуже оперативно! Спасибі!
Олексій Сократов
Потрібна була страховка на машину. Зідзвонився з Андрієм, в вайбер скинув дані. Домовилися, зустрілися і страховка у мене. Все офіційно! Дякую!
Максим Гауптман