Часті питання щодо спортивної страховки
Кому і навіщо потрібна спортивна страховка?
Спорт хоч і асоціюється зі здоровим способом життя, але також пов’язаний із підвищеним рівнем травматизму. Цілком безпечних видів спорту, на жаль, не існує. Як же спортсменам убезпечити себе?
Відповідь одна – спортивна страховка. І хоча страховий поліс не в змозі захистити від вивиху чи перелому, він позбавить низки фінансових проблем у разі нещасного випадку.
Як страхова компанія розраховує суму страхового відшкодування?
Це не секрет, розрахунок проводиться за затвердженими у страховій компанії та державному органу, що регулює страхування в Україні, правилами, опублікованими на сайті https://strahovki.kh.ua/wp-content/uploads/2020/05/tablica-strahovih-vyplat-neschastniy-sluchay.pdf
Я завжди наполягаю, щоб наші застраховані спортсмени або їхні батьки заздалегідь ознайомилися з розмірами страхових виплат та обирали страхову суму, спираючись на приблизний розрахунок.
Наведіть приклад розрахунку суми страхової виплати для спортивної травми?
Бігун отримав перелом колінного суглоба. Страхова сума за договором його страхування становила 35 тис. грн. Відповідно до правил, «Перелом проксимального метафіза великогомілкової кістки з голівкою малогомілкової» оцінюється в 15% страхової суми, тобто при страховій сумі в 35 тис. грн. грн., страхова виплата становила 35 000*15%=5 250 грн.
Страхова виплата за тієї ж травми та страхової суми 16 тис. грн становила б 16 000*15%=2 400 грн. Очевидно, вигідніше мати договір страхування з більшою страховою сумою.
Спортивне страхування діє лише під час змагань? Але ж під час тренувань спортсмен може отримати травму? А побутові травми?
Згідно з нашою статистикою, серед спортсменів, які травмувалися під час спортивних заходів, 48% отримували травми на змаганнях та 52% на тренуваннях.
Загалом серед тих, хто застрахований цілодобово та травмувався: 48% травмувалися на тренуваннях, 36% отримали травми у побуті (на прогулянках, у школі, вдома), 16% травмувалися під час змагань.
Тому і дорослим спортсменам та дітям я рекомендую вибирати цілодобову страховку, яка діє 24 години на добу 7 днів на тиждень. Вона об’єднує страховий захист на час участі у змаганнях, спортивних заходах, під час тренувань та під час перебування у школі, на роботі, прогулянках, на відпочинку та у побуті.
Ваша компанія комусь із спортсменів уже виплачувала гроші?
Живі відгуки клієнтів є на нашому сайті в розділі Відгуки. Страхові виплати отримали понад 100 осіб, серед них бігуни, трейлраннери, велосипедисти, плавці, які постійно беруть участь у змаганнях в Україні.
Страхові виплати забезпечує СК «Євроінс», яка працює на страховому ринку з 1992 року і має всі необхідні ліцензії. СК «Євроінс» входить до ТОП-10 страхових компаній із виплат за версією незалежного страхового видання Форишунер.
Чи діє ваша спортивна страховка за кордоном?
Програма спортивного страхування діє на території України за винятком тимчасово окупованих територій. Для виїзду за кордон ми маємо окрему пропозицію.
Що робити, якщо людина займається не одним видом спорту, а різними?
Для спортсменів, які займаються та змагаються у кількох видах спорту, ми передбачили можливість включення до договору страхування всіх видів спорту, якими він займається.
Ціна може змінюватись в залежності від групи ризику 1С, 2С, 3С, 4С та страхової суми 16 000 грн. або 35 000 грн. Всі види спорту та групи ризику можна переглянути на нашому сайті в розділі Спортивне страхування
Наприклад, якщо дорослий спортсмен або дитина займається легкою атлетикою (група ризику 3С) та баскетболом (група ризику 4С), у договорі страхування будуть вказані легка атлетика та баскетбол, а страховий платіж дорівнюватиме страховому платежу для баскетболу.
Яка сума виплачується і кому, якщо зі спортсменом стався летальний випадок?
У разі смерті виплачується максимальна страхова сума, зазначена у договорі страхування, тобто 16 000 грн. або 35 000 грн. Якщо страхові виплати за договором вже здійснювалися, буде виплачено зазначену вище суму за вирахуванням раніше сплачених страхових виплат, адже згідно із законом страхова компанія здійснює виплати в межах страхової суми.
У разі смерті Застрахованої особи страхову виплату отримує Вигодонабувач, який призначається Страхувальником під час укладання договору страхування або спадкоємці Застрахованої особи у порядку та строки, визначені законодавством України, якщо певна особа не призначена Вигодонабувачем.
Даю 4 ділові поради зі спортивного страхування
- Враховуйте, що за однієї і тієї ж травми більша страхова сума дозволить отримати більшу страхову виплату у разі настання страхового випадку.
- Враховуйте, що протягом року ймовірно, у вас буде більше одного змагання.
- Найбільш розумний вибір страхової програми для спортсмена – це захист за участю у змаганнях, тренуваннях, відпочинку та побуті. Тобто цілодобово, 24 години на добу 7 днів на тиждень.
- Вибираючи програму страхування, розглядайте її як інвестицію у захист та безпеку.
Друзі захистите себе спортивною страховкою 7 днів на тиждень 24 години на добу та 365 днів на рік – оформлюйте спортивну страховку
У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!