Години роботи  10:00 - 18:00
  • RU
  • UA
  info@strahovki.kh.ua

Відгуки про сервіс Страховки

Замовив страховку від нещасного випадку з включенням легкої атлетики для напівмарафон і марафонів. Ціна влаштувала. Домовилися про зустріч, Андрій привіз мені страховку. Знаю Андрія вже давно, він сам бігає. Рекомендую!
Сергій Волошин
Оформила страховку в страховій компанії Евроінс від нещасного випадку у Андрія. Стався страховий випадок - був перелом ноги. Подзвонила в страхову. Підказали відразу які потрібні документи (всього одна довідка) для отримання виплати. Від звернення за страховим випадком до виплати пройшов невеликий проміжок часу. Досить швидко і без зайвих зволікань, мінімум паперів. Для тих хто вибирає страхову - рекомендую саме цю компанію - звертайтеся до Андрія.
Тетяна Сорокіна
Туристична страховка потрібна була до Польщі для мене і дружини. Созвонились, скинув дані в месенджер фейсбук. В цей же день була страховка в електронному вигляді. Домовилися про зустріч і Андрій привіз оригінал страховки.
Антон Попов
Списався з Андрієм в телеграм. Оформив страховку для бігу. На наступний день Андрій привіз мені страховку в вказане мною місце. Також замовляв Зелену карту для виїзду за кордон. Якісно і оперативно. Рекомендую!
Сергій Мальцев
Застрахував квартиру у Андрія. Скинув дані. На наступний день Андрій доставив страховку на район. Дуже оперативно! Спасибі!
Олексій Сократов
Потрібна була страховка на машину. Зідзвонився з Андрієм, в вайбер скинув дані. Домовилися, зустрілися і страховка у мене. Все офіційно! Дякую!
Максим Гауптман

Залишити відгук

Comments system Cackle