Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Мошенничество в страховании

ТОП-5 схем страхового шахрайства

  • Продаж фальшивого полісу.
  • Інсценування страхового випадку.
  • Вказування помилкових даних у страховці.
  • Оформлення полісу “заднім числом”.
  • Продаж безкоштовних опцій.

Розглянемо кожну шахрайську схему окремо.

Продаж фальшивого полісу

Шахраї нерідко чекають людей біля відділень Державної інспекції безпеки дорожнього руху, автосалонів та візових центрів. Вони пропонують поліси, які надруковані на гарних бланках із логотипами відомих страхових компаній — дуже схожі на справжні.

Якщо розглядати страхове шахрайство з боку купівлі фальшивих полісів ОСАГО, то цікаво, що багато людей чудово розуміють, що пропонують підробку. І йдуть на це свідомо. Найчастіше для того, щоб заощадити.

Але є й ті, хто не розуміє, що їм продають фальшивий поліс. Але тоді вони не зможуть отримати належну виплату прямим шляхом.

Інсценування страхового випадку

Для отримання страхової виплати страхувальники можуть інсценувати аварію або приховати її справжні причини. Наприклад, домовитися з інспектором, медиками чи представниками правоохоронних органів.

Вказування помилкових даних у страховці

Обманюють також клієнти, які купують страховку. Серед найчастіших ситуацій можна назвати вказівку помилкових даних під час оформлення страховки. Люди спеціально вказують занижений об’єм двигуна при оформленні ОСАГО або не уточнюють, що автомобіль використовувався у таксі, оскільки ці дані збільшують вартість страховки. Також при оформленні КАСКО клієнти можуть замовчати про те, що машина була в ремонті або оформляючи Зелену карту вказати не повний термін перебування за кордоном.

Оформлення полісу “заднім числом”.

Також трапляються випадки, коли клієнт та страховий агент домовляються між собою і укладають страховий договір з неправильною датою початку, наприклад, уже минулим числом. І тоді страхова компанія буде змушена заплатити за ДТП, яка сталася раніше.

Продаж безкоштовних опцій

Страхові агенти часто користуються незнанням клієнтів і за гроші продають їм те, що й так іде в комплекті з полісом, чи можна скачати на сайті МТСБУ. Наприклад, бланки європротоколу або пам’ятку, як поводитись у разі ДТП.

Ми розуміємо, що нікому не хочеться купувати страховку дорого. Але, будь ласка, не варто вестись на брехню шахраїв. Заощаджуйте законним шляхом, не позбавляючи себе фінансового захисту, який дає страховка. Вибирайте страховки у нашому магазині страховок.

Друзі, Захистіть свій автомобіль автострахуванням! Звертайтесь до мене, допоможу оформити ОСАГО

У сервісі Страховки Ви зможете оформити надійну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий