Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страховка от угона авто

Страхування від викрадення автомобіля

КАСКО від угону авто

Якщо відновити авто після аварії ще можна, знайти вкрадену машину малоймовірно. З КАСКО водій застрахований від нещастя залишитися повністю без коліс та грошей. Страхова у разі крадіжки виплатить обумовлену у договорі суму. Оформляючи КАСКО від угону, слід розуміти, що страхова покриває лише цей вид ризику. За інших обставин доведеться платити із власної кишені. Програма підійде водіям, які впевнені у собі та точно знають, що ДТП та інші «пригоди» їм не загрожують.

Терміни виплати під час викрадення обумовлюються під час укладання угоди. Як правило, відшкодування починається після порушення кримінальної справи поліцією.

Як не отримати відмову у виплаті під час викрадення?

У кожної страхової компанії є певна низка винятків та вимог при виплаті за КАСКО. Однак найголовніші, яким необхідно слідувати, щоб не отримати відмову у разі викрадення, є наступними:

  • Вчасно повідомити СК про настання страхового випадку. Після того, як було виявлено крадіжку, перші телефонні дзвінки повинні бути зроблені в поліцію та страхову компанію.
  • Не зберігати в авто свідоцтво про його реєстрацію. Якщо ви втратили його, обов’язково повідомте про це страховику.
  • Мати другий комплект ключів від автомобіля. Страхова компанія запросить дублікат після фіксації страхової події.
  • Якщо авто обладнане пристроєм механічного блокування, не забувати ним користуватися. Запасний ключ від блокування також доведеться передати до страхового.
  • Залишайте машину тільки на стоянці. Важливо, щоб місце добре висвітлювалося та діяв пропускний режим. Не думайте, що, припарковавшись під вікнами будинку, ви на 100% захистили авто від форс-мажорів.
  • Встановлюйте механічні блокатори, наприклад, коробки передач, керма, педаль газу.
  • Використовуйте GPS-трекер, який дозволяє відстежити місцезнаходження авто у разі угону.
  • Використовуйте захисний чохл для ключів. Популярна схема викрадення – дистанційне зчитування сигналу з ключа. Чохол не дасть здійснити махінацію зловмисникам.
  • Двостороння сигналізація дозволить не тільки відстежити спробу злому, а й заблокувати двигун.
  • Купівля страховки КАСКО. Адже за найгірших обставин водій може розраховувати на відшкодування збитків. КАСКО — спосіб відчувати впевненість у фінансовому питанні.

Друзі, Захистіть свій автомобіль автострахуванням! Звертайтесь до мене, допоможу оформити КАСКО

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий