Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!

Страхування спортсменів для бігу та подорожі в горах

Трейлраннінг, гірський біг і Скайраннінг, дуже непередбачувані тим, що по ходу дистанції постійно змінюються умови рельєфу і покриття. Доводиться бути дуже уважним і «включати» координацію. Технічні ділянки для початківців спортсменів – це велика проблема. Досвідчені спортсмени долають такі ділянки дуже розслаблено, таке відчуття, що вони біжать по рівній і стабільній поверхні і при цьому ніяких зайвих рухів. А швидкість бігу дуже висока.

Навчитися долати складні, технічні ділянки можна швидко. Необхідно, домогтися координації очей і ніг у бігу по пересіченій місцевості. Набуття «почуття стежки» дозволить, вам рухатися з більшою впевненістю.

Як бігати по складним гірським ділянкам

  • Завжди намагайтеся дивитися на 2 – 4 метри вперед, як тільки починаєш дивитися під ноги, швидкість падає.
  • Якщо на дистанції ви зустріли ділянку, де багато великих каменів, починайте працювати головою, вибирайте великі і стійкі камені, приземляйтеся на передню частину стопи м’яко.
  • Намагайтеся бігти по одній лінії, якщо ви почнете стрибати, то вправо, то вліво, ви збільшите шлях і витратите більше сил – ця найпоширеніша помилка!
  • Допомагайте собі руками для збереження координації.
  • При бігу в гору по сипучіму грунту, потрібно вибирати більш тверді ділянки покриття, корпус злегка нахиліть вперед.
  • При бігу з гори по сипучому спуску, якщо ухил сильний, то приземляємося злегка на п’яту або бігти боком, щоб не впасти.
  • Що стосується бігу по бруду і піску, дуже важливо бігти економічно, так як це нестійка поверхню. Стопи можуть «тонути», ковзати в будь-якому напрямку для більш економічного бігу потрібно приземлятися на передню частину стопи і при цьому намагайтеся не робити довгі кроки.
  • За мокрій поверхні, наприклад коли переходимо через струмок, ми часто зустрічаємо повалені дерева і великі камені, все це може бути мокрим і небезпечним. Якщо струмок невеликий, краще бігти прям по воді не наступаючи на великі камені колоди і тд. Всі виробники взуття для трейлраннга намагаються робити взуття з технологічних матеріалів і вже через кілька хвилин ваша взуття буде сухою, якщо звичайно у вас взуття не з Gore-Tex.
  • Вибирайте правильну взуття, не існує ідеальної взуття для всіх гонок. Для бруду, вибирайте взуття з рідкісними, але довгими шипами з твердої гуми. Для каменів, потрібно мати кросівки з м’якою гумою і середнім протектором. Для снігу і льоду, бажано вибирати кросівки із середнім протектором і залізними (побідитовими) шипами. Для трав’яних покриттів і м’якого не слизька грунту, кросівки повинні бути з частими і довгими шипами з твердої гуми.
  • Дуже хорошою допомогою на дистанції, можуть послужити трекінгові палки.

Оформіть спортивну страховку для трейл на 1 рік і беріть участь в змаганнях без травм!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Друзі, замовляйте спортивну страховку на трейл і згадуємо як було круто на Chornohora Sky Marathon!

Оставьте комментарий