Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!

Плюси і мінуси скасування страховок для змагань в Україні

Міністерство молоді та спорту України видало наказ про медичне забезпечення проведення спортивних заходів, який скасовує обов’язкові медичні довідки або страховки від нещасного випадку для участі в спортивних заходах.

Якщо з довідками тут все зрозуміло. Їх в основному купують і мало хто проходить медичне обстеження, хоча я всіх закликаю в обов’язковому порядку раз на рік проходити його. Те зі страховками інша ситуація.

Плюс скасування страховок

Плюс скасування страховок, він єдиний! Не потрібно відвідувати і витрачати час на страхові компанії, щоб оформити страховку для змагань. Я цей плюс перетворив в мінус, створивши сервіс Страховки, який дозволяє оформити страховку без відвідування офісу страхової компанії і втрати часу.

Мінуси скасування страховок

  • Спортсмени-любителів не будуть оформляти страховки. Якщо раніше, організатори спортивних заходів хоч якось підштовхували учасників оформляти страховку від нещасного випадку відповідно до букви Закону, то тепер і цього не буде. Страхуватися спортсмени-любителі не захочуть, так як, щоб отримати допуск до змагань страховка вже не потрібна. Але багато хто не знає, що страховку потрібно оформляти не для допуску на змагання, а для того, щоб в разі травми можна було отримати страхову виплату! А більшість травм трапляється не на змаганнях, а на тренуваннях і в побуті.
  • Страховий виплати не буде в разі травми. Страховка від нещасного випадку з включенням спорту діє протягом 24 годин 365 днів в році в побуті, на прогулянці, під час тренувань, на зборах, на змаганнях. У разі, якщо ви не оформили страховку для змагань і не включили вид спорту, але отримали травму на змаганнях, то і виплати Вам не буде.
  • Травмонебезпечність на стартах збільшиться. Більше непідготовлених спортсменів-любителів стануть учасниками змагань, адже тепер не потрібно морочитися зі страховкою (довідкою).

Поки я бачу суцільні МІНУСИ СКАСУВАННЯ страховок і думаю їх буде ще більше.

Друзі, я закликаю всіх спортсменів-любителів, незважаючи на скасування страховок для доступу до змаганнях – оформляти страховку від нещасного випадку з включенням спорту!

Є одне неписане правило або Магія 🙂 Спортсмен, який оформив страховку не буде травмований, так як він має захист у вигляді страховки!

Пишіть в месенджери Viber | Telegram | FaceBook в будь-який зручний для Вас час і замовляйте страховку від нещасного випадку з включенням будь-якого виду спорту, яким Ви або Ваші діти будуть займатися протягом року! Протягом 30 хвилин я з Вами зв’яжуся. Вам потрібно буде скинути документи для оформлення та отримати в цей же день електронну страховку. Оригінал страховки доставлю безкоштовно по Харкову або ж Новою Поштою в інше місто.

Плюс сервісу Страховки

Плюс сервісу Страховки в тому, що ви спілкуєтеся з реальною людиною, яка допоможе Вам у випадку травми з виплатою, а не чат-ботом і онлайн-сервісом, де ви можете допустити помилки при оформленні страховки і Вам ніхто не допоможе в разі травми.

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Залишіть коментар