Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Правила вылета за границу

План дій перед вильотом за кордон

В 2021 році всі більше і більше туристів їдуть за кордон на відпочинок до Туреччини, Єгипту, на роботу в Польщу, Чехію та інші країни Європи.

Отже, які ж дії потрібно виконати за 72 години перед вильотом за кордон

  • Здати ПЛР-тест на коронавірус перед поїздкою і отримати медичну довідку про те, що ви не хворієте – там буде позначення «Negative» або «Негативний».
  • Довідка дійсна 72 години з моменту здачі аналізу і до моменту вильоту рейсу за кордон. Якщо ви здали тест о 15:00 27 січня, вилетіти потрібно до 15:00 30 січня. Якщо довідка буде прострочена або її не буде взагалі, вас не пустять в літак.
  • Довідка потрібна всім пасажирам віком від 6 років. Якщо пасажиру 5 років включно і менше, довідка не потрібна, і тест здавати не потрібно.
  • Під час складання тесту попросіть лаборанта підготувати тест англійською мовою. Використання локального мови може утруднити проходження процедур в аеропорту і в’їзд в країну призначення.
  • Лабораторії надають довідку в паперовому або електронному вигляді. Якщо ви вибрали електронну довідку, перед виїздом в аеропорт її краще роздрукувати. Деякі авіакомпанії вимагають довідку в паперовому вигляді.
  • Якщо ви не роздрукували електронну довідку, збережіть її локально на вашому телефоні або іншому пристрої. В аеропорту або іншій країні може не бути доступу в інтернет, коли потрібно показати довідку. Якщо довідка буде збережена в пам’яті телефону, ви її зможете відкрити в будь-який час.
  • Оформити туристичну страховку, яка покриває лікування від коронавируса.

Друзі, обов’язково оформляйте страховку за кордон з включенням лікування від COVID-19. Звертайтеся, допоможу оформити страховку за кордон!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий