Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
ОСАГО или КАСКО

«Підводні камені» при покупці ОСАГО або КАСКО

ОСАГО або КАСКО?

Багато автовласників, навіть ті, хто не сумнівається в своїх навичках водіння, рано чи пізно замислюються про те, щоб застрахувати свою машину. І не дарма, адже можна бути впевненим в собі і своїх уміннях, але ніколи не знаєш, який водій їде біля або за тобою.

ОСАГО виручить, якщо водій зазівався і зачепив інший автомобіль. Завбачливі автовласники вважають за краще оформити КАСКО – страховий поліс, за яким страхова компанія у разі будь-якої проблеми (будь-то ДТП, подряпини цвяхом по кузову, що впало на авто дерево або невдало перестрибнула дорогу олень) відремонтує автомобіль за свій рахунок. При наявності КАСКО не важливо, хто винен в ДТП, і необов’язково чекати місяцями рішення суду – страхова бере на себе зобов’язання по ремонту автомобіля. Але обходиться подібний захист вже дорожче – мінімум 5% від ринкової вартості авто.

Кожен автовласник при виборі страхового поліса намагається знайти для себе оптимальні умови. Хтось вибирає страховку, виходячи з ризиків, що покриваються, хтось – за ціною, а деяким взагалі все одно, який у нього поліс, аби був в наявності на випадок аварії або зупинки патрульної поліцією.

На які пункти договору варто звертати особливу увагу при покупці автострахування?

Для початку потрібно прочитати договір в цілому, а особливо – ті пункти, які написані дрібним шрифтом.

  • Особливу увагу при оформленні поліса обов’язкового страхування ОСАЦВ, або договору добровільного страхування КАСКО, звертайте увагу на франшизу. Страхова франшиза – частина збитку, яка підлягає самостійному відшкодуванню (покриттю) страхувальником за свій рахунок при виникненні страхового випадку, навіть якщо вона становить 1000 грн. У кожній окремій страховій компанії суми франшизи в різних продуктах відрізняються, і можуть обговорюватися індивідуально зі страхувальником. Чим більше франшиза, тим дешевше поліс.
  • Варто звернути увагу в договорі на пункт «Винятки». В даному пункті перераховуються умови, при яких СК не буде виплачувати компенсацію автовласникові. Наприклад, деякі страховики вводять в договір виняток, пов’язане з сезонними шинами для авто. Це означає, що якщо автомобіль потрапив в аварію восени-взимку, а шини у нього були літні – виплати не буде.
  • Страхові компанії не зацікавлені в судових розглядах, так як це може негативно відбитися на їх репутації. Тому в кожній такій компанії менеджери з продажу автострахування намагаються роз’яснити клієнтам всі умови і запропонувати найбільш прийнятний договір.
  • Деякі страхові компанії надають такий вигідний і зручний бонус до договорів страхування, як послуги технічного асистансу. Наприклад, такі послуги включають – виклик евакуатора, підзарядку АКБ, заміну колеса на запасне або частковий ремонт на дорозі.

Друзі, Захистіть свій автомобіль автостраховку! Звертайтеся до мене, допоможу оформити ОСАГО та КАСКО

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий