Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
ПЗУ и Евроинс

Надійні страхові компанії України: Евроінс, ПЗУ

Я є страховим консультантом і партнером надійних страхових компаній України, які перебувають в ТОП по страхових виплатах.

Оформляючи страховку у мене, ви отримуєте надійний захист, допомогу при виникненні страхового випадку і вигідну ціну!

Я працюю з найнадійнішими компаніями на страховому ринку України

Страхова компанія Евроінс

Euroins (болгарська страхова компанія, з 1992 року на ринку України). Офіси страхової компанії Евроінс розміщені по всій Україні. У Харкові офіс Евроінс знаходиться за адресою вул. Благовіщенська 38Д (станція метро Південний Вокзал).

В разі виникнення травми потрібно звернутися в офіс компанії і надати наступні документи (паспорт, ідентифікаційний код, оригінал договору, довідку з діагнозом, реквізити для виплати). У разі ДТП зареєструвати випадок за номером 0800501513, зафіксувати на фото ушкодження і місце аварії, зв’язатися зі страховим консультантом і отримати консультації щодо подальших дій.

В Евроінс оформляю спортивні страховки, автострахування ОСАГО/КАСКО, страхування на квартиру / будинок, медичні страховки!

Страхова компанія ПЗУ

PZU (польська страхова компанія, заснована в 1803 році, з 1993 року на ринку України), які входять в десятку кращих страхових компаній в Україні та за кордоном.

Офіси страхової компанії PZU розміщені по всій Україні. У Харкові офіс PZU знаходиться за адресою вул. Елизаветинская, 1 (станція метро Проспект Гагаріна).

В разі виникнення травми або ДТП потрібно зв’язатися з Viber, зазначеним в страховці і надати дані про ваше місцезнаходження, отримати консультацію про подальші дії. По приїзду в Україну надати наступні документи (паспорт, ідентифікаційний код, оригінал договору, довідку з діагнозом, чеки, реквізити для виплати).

В ПЗУ оформляю страховки за кордон, Зелену карту для виїзду на авто за кордон, страхування життя PZU Life!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Залишіть коментар