Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхование жизни к Новому Году

15 причин оформити накопичувальне страхування життя до Нового Року

Розглянемо 15 причин чому Вам потрібно оформити поліс страхування життя до Нового Року.

Чому потрібно оформити страхування життя?

 1. Вік. Вже в Новому Році кожен з нас для страхової компанії стає на 1 рік старше – це спричинить збільшення тарифів на страхування. Збережіть свої гроші, заощадивши на тарифах!
 2. Лід. Зима – це час підвищеної травматичної небезпеки, а головний винуватець – це лід: на дорогах, тротуарах, сходах. Захистіть свій дохід, застрахувавши від нещасного випадку!
 3. Рік. Вже з 1 січня кожен з нас втратить 1 рік – рік захисту, рік накопичення, рік роботи грошей, так як зменшиться термін можливого страхування. Створіть свої заощадження, почавши накопичувати раніше!
 4. Захист. Деякі люди в майбутньому році не зможуть отримати повний захист, так як не дозволить вік або стан здоров’я. Забезпечте себе захистом, встигнувши купити поліс сьогодні!
 5. Дохід. Зволікання забирає у нас останній рік нарахування доходу, саме в цей рік клієнт отримує максимальну прибутковість. Отримайте більший дохід, почавши інвестувати вже зараз!
 6. План. З 1 січня можна почати нове життя – нове життя треба починати не з круглих дат, а тоді, коли це потрібно і вигідно для Вас. Захистіть своє життя, планомірно накопичуючи на майбутнє!
 7. Фатум. Ніхто не знає, що написано в його книзі долі. Життя непередбачуване, а страхування вирішує можливі проблеми заздалегідь. Збережіть свої нерви, захистившись він нещасного випадку заздалегідь.
 8. Новий Рік. Святкування Нового року часто супроводжується несподіваними травмами внаслідок святкового настрою і втрати пильності. Захистіть своє здоров’я, купивши страховку зараз!
 9. Бюджет. Закінчиться програма Вашого накопичення до чергового Нового Року, а отже, Ви отримаєте свої гроші в найважливіше і приємне пору року. Заробите гроші на мрію, прийнявши своєчасне рішення!
 10. Холода. Попереду ще дуже довга і холодна зима. холоду погано впливають на здоров’я людини, можливі загострення захворювань, епідемії, коронавірус. Захистіть своє здоров’я, застрахувавши від нещасного випадку і захворювань!
 11. Подарунок. Новий Рік та багато свят, потрібно дарувати подарунки. Незвичайним і дуже цінним подарунком стане поліс страхування життя. Захистіть своїх близьких, купивши їм страховку в подарунок!
 12. Гроші. У січні більшість з нас стикається з серйозним дефіцитом грошових коштів, і відклавши рішення купити поліс на січень, годі й здійснити його. Збережіть свої гроші, відклавши їх заздалегідь на страховку!
 13. Статистика. За статистикою застраховані люди довше живуть і мають більш міцними нервами і здоров’ям, тому що не бояться за своє життя. Продовжіть своє життя, почавши страхуватися вже сьогодні!
 14. Рішення. Якщо Ви прийняли рішення, що Вам необхідний резервний капітал і страховий захист, то не можна відкладати виконання рішення. Виконайте своє рішення, закривши питання вже в цьому році!
 15. Щастя. Не можна почати бути багатим і щасливим потім. Страхування дозволяє насолоджуватися справжнім, тому що Ви подбали про майбутнє! Стати щасливим, оформивши страховий поліс сьогодні!

З наступаючим Новим Роком Друзі, захистіть себе і свою сім’ю страховкою!

Я застрахував своє життя на 20 років і Вам рекомендую! Звертайтеся, допоможу оформити накопичувальне страхування життя!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

П’ятнадцять причин оформити накопичувальне страхування життя до Нового Року

Залишіть коментар