Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Оплата страхування онлайн

Оплата страхування онлайн

Оплата страхування авто, медстрахування або спортивного страхування онлайн

Сплатити страхування авто, медстрахування або спортивне страхування, клієнт може будь-яким способом через різні інтернет-сервіси або інтернет-банкінги. Якщо ви сплачуєте банківською карткою будь-якого банку, навіть іноземного, головне, щоб ваш тарифний план мав доступ до переказу грошей на карту ПриваБанку в Україні.

Для оплати страхування клієнту скидаємо номер картки або посилання на оплату в ПриватБанку. Також додаємо додаткову інформацію по картці - ПІБ латиницею та термін придатності картки для сплати страхування з іноземної картки, якщо це потрібно.

Для нас головне, щоб до нас оплата прийшла на карту ПриватБанку. З 1 жовтня 2023 року оплата за страхування надається без комісії. Тобто клієнту не потрібно сплачувати страхування з урахуванням комісії.

Оплата страхування онлайн після оформлення страховки

Сплатити страхування клієнт зможе вже після оформлення страховки та відправлення її у Telegram/Viber або на імейл клієнту. Але обов'язково треба внести оплату протягом 1-3 годин. Якщо страховку не буде оплачено, то вона буде анульована.

Ви зможете оформити страхування авто, медичне або спортивне страхування у мене Viber/Telegram +380664688151 навіть у вихідні та будучи за кордоном! Оплата після оформлення!

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий