Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхування авто 2024

5 нових правил по автоцивілці для українців у 2024 році

З 1 січня 2024 року почнуть діяти зміни щодо автострахування в Україні

1. Збільшення лімітів страхового покриття

Зараз максимальний рівень виплати за пошкодження майна — 160 тис. грн.

З 2024 року буде підвищення до 1 млн. грн, з 2025 — до 2 млн. грн, а надалі він буде поступово зростати щороку — до максимальної суми у 52 млн. грн.

Як збільшення лімітів відобразиться на вартості полісу? Поліс подорожчає!

2. Модель прямого врегулювання збитків

Буде введення моделі прямого врегулювання збитків — за умови, що ДТП сталося за участю лише двох авто та за відсутності травмованих або загиблих.

Сьогодні, коли виникає страхова подія, потерпілий звертається до страхової компанії винного. Тобто до "чужої" компанії, з якою його нічого не пов’язує. А у випадку прямого врегулювання потерпілий зможе звернутися до "свого" страховика, у якого придбав поліс, і сказати: в мою машину в’їхав сусід, тож відшкодуй мені, будь ласка, збитки, а потім сам розбирайся з його страховою.

Така схема, по-перше, призведе до покращення сервісу для клієнтів, і, по-друге, дозволить страховикам формувати з ними більш тісні та довготривалі стосунки.

3. Безліміт на оформлення ДТП по Європротоколу

Передбачається відсутність ліміту виплати у ДТП, які оформленні без виклику поліції за Європротоколом (зараз цей ліміт становить 80 тис. грн.). Але все ж таки ліміт буде і НБУ має право встановлювати ліміт на це. Певний ліміт враховує інтереси потерпілої сторони і в той же час захищає страховиків від можливого шахрайства, все ж таки має існувати.

4. Нові строки дії автоцивілки

Будуть діяти нові строки дії договору ОСЦПВ – 3, 6 та 12 міс. Нагадаю, що зараз придбати автоцивілку на зареєстрований автомобіль можна лише на 1 рік.

5. Індивідуальна вартість страхового поліса на авто

Згідно з практикою європейських країн буде скасовано чинне державне регулювання цін тільки по об'єму двигуна та місту реєстрації авто. Під час розрахунку братиметься до уваги персональний досвід водія: чи були в нього ДТП, збитки у минулому та інше.

Зараз ви можете у мене придбати автоцивілку або зелену карту зі знижкою!

Ви можете написати мені у Viber/Telegram +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий