Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Медичне страхування українців в Польщу 2024

Медичне страхування в Польщу у 2024 році

Чи потрібна страховка в Польщу у 2024 році?

Так, але вона не обов'язкова. Але я рекомендую оформляти. Страховку можуть запитати на кордоні у кожного. Були випадки, коли доводилося туристам оформлювати страхування на кордоні.

Яка страховка потрібна для в’їзду в Польщу?

Для в’їзду в Польщу вам підійде будь-яка медична страховка для виїзду за кордон на суму 30 000 євро. Це стандарт страховки для країни Шенген та ЄС.

Найдешевші страховки це – туризм, дорожче - екстремальні види спорту – для спортсменів, дайвингу, лижних подорожей, робота – для оформлення робочої візи.

Яка ціна медичного страхування в Польщу?

Будь ласка, не економте 50 чи 100 гривень на страхуванні, це того не варте.

У 2024 році страховку на тиждень ви знайдете і по 200 гривень, але дійсно якісні (повноцінні умови страхування - відсутність франшизи, чесне співвідношення продажів і страхових виплат у страхової за рік) починаються від 300 гривень на тиждень.

Чи робити страховку біженцям?

Так, на перші 90 днів, медицина в країнах Шенген зовсім не така до якої ми звикли в Україні і краще мати захист у перші три місяці зрозумілою мовою.

Це аж ніяк не заважає вам оформлювати статус УКР в Польщі чи статус тимчасового захисту в іншій країні Шенген чи ЄС і дає впевненість поки ви ще не зрозуміли як на новому місці все працює.

Де оформити страховку в Польщу онлайн?

Друзі, оформлюйте надійне медичне страхування у сервісі Страховки, допоможемо та проконсультуємо з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон із включенням лікування від COVID-19 +380664688151 Viber/Telegram.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий