Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Вид шахрайства у автострахуванні

Клієнтський вид шахрайства в страхуванні

Шахрайська схема в авто страхуванні

В Україні з'явився новий вид шахрайства у страхуванні авто. Клієнт оформлює страховку та не оплачує її. Але не враховує той факт, що страховку, якщо не сплатити протягом двох годин, то страховка буде анульована. Під час перевірки авто страховки поліцейськими буде з'ясовано, що договір розірвано і автовласник отримає штраф.

Оформлення авто страхування день у день

Багато таких шахраїв хочуть оформлювати страховку день у день. Ця одна з причин, чому зелена карта на авто, автоцивілка або будь-яка інша страховка не оформляється день у день.

Попередження для всіх автовласників – страховку оформляємо до оплати, оплата після оформлення, але сплатити страховку потрібно протягом двох годин. Якщо страховку не буде сплачено - страховку буде анульовано. Страховку на авто можна замовити в будь-який час протягом дня, але страховка діятиме лише з 00 годин наступного дня і оплату потрібно внести до початку дії страховки.

Навіщо клієнти оформляють авто страхування без оплати

Клієнти-шахраї оформляють авто страхування без оплати, щоб отримати електронний варіант страховки. Роздрукувати його та пред'являти цей страховий поліс без перевірки. Якщо поліцейський не перевірить страховку в базі моторного бюро, шахрай зможе їхати далі.

Чорний список автовласників, які не сплатили страхування

Клієнти, які скинули свої дані: техпаспорт, права водія, ідентифікаційний код і не сплатили страховку після її оформлення вносяться до чорного списку клієнтів. Їхні дані передаються у всі страхові компанії для того, щоб клієнт не зміг скористатися своєю шахрайською схемою ще раз.

Друзі, оформити автостраховку можна в будь-який момент, навіть у вихідні.

Ви можете у мене придбати автоцивілку або зелену картку на авто за кордон зі знижкою!

Друзі, ви можете написати мені +380664688151 і оформити оперативно страховку на авто.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий