Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Выгоды страхования жизни

Вигода та підводні камені накопичувального страхування життя

Накопичувальне страхування для тих, хто хоче збити капітал

Накопичувальне страхування життя призначене для тих, хто хоче “сколотити” капітал на старість і при цьому подбати, щоб в разі непередбачених обставин рідні і близькі не залишилися біля розбитого корита.

Такі договори укладаються в середньому на термін від 10 до 30 років. Протягом цього часу страхувальник вносить платежі, накопичуючи капітал, і отримує захист на випадок смерті. Вона зводиться до того, що, якщо страхувальник помре, стане інвалідом або серйозно захворіє, компанія виплатить його спадкоємцям або родичам суму, яку він накопичив би за час дії договору (незалежно від того, скільки внесків було внесено).

Багато страхових компаній подвоюють суму виплати, якщо страхувальник загинув в результаті нещасного випадку, і навіть потроюють, якщо це був нещасний випадок на транспорті. Якщо ж страхувальник благополучно дотягнув до закінчення терміну договору, страховик знову-таки виплатить йому всю страхову суму та інвестиційний дохід, отриманий за той час, поки гроші знаходилися в компанії.

Бонуси накопичувального страхування

Крім накопичення суми майбутньої виплати і захисту, страхувальник отримує ще й джерело доходу, причому не один. Головний дохід, інвестиційний, буде виплачений разом з основною сумою після закінчення терміну дії поліса. Це буде як мінімум гарантовані законом 4% річних, а може і вище, від 6 до 20% в залежності від заробітку страхової компанії.

Майбутнє для дітей

Окремі накопичувальні програми страхові компанії пропонують для діток. Батьки купують їх для того, щоб забезпечити світле майбутнє своїх чад. При цьому страхувальником є ​​один з дорослих членів сім’ї, а вигодонабувачем (тобто майбутнім отримувачем грошей) – дитина.

Особливість цієї програми в тому, що вона містить ще й страховий захист одного з батьків як гарантію виконання дитячої програми. Це означає, що страхова сума буде виплачена дитині після закінчення дії договору страхування в будь-якому випадку, навіть в разі смерті батька. Такі договори можуть бути приурочені практично до будь-якого знаменної події в житті спадкоємців – повноліття, вступ до вузу, весілля або перший внесок по кредиту на житло. Прибутковість дитячих накопичувальних програм недитяча, точніше, така ж як і у дорослих – 6-20% доходу.

Головний “мінус” лайфового страхування

Складнощі в достроковому вилученні грошей з накопичувальної страхової програми і навіть неможливість повернути гроші в разі такої необхідності. Розірвавши договір, страхувальник зможе повернути лише частину грошей – викупну суму (сума накопичень за вирахуванням витрат компанії). У перші два роки викупна сума практично у всіх страхових компаній дорівнює нулю, тобто незалежно від того, скільки ви вклали в компанію в перші роки виходити з поліса не має сенсу. У наступні роки розмір викупної суми збільшується і в середині терміну дії поліса з накопичення можна забрати до 50-60% грошей. В кінці терміну дії поліса достроково можна вилучити лише до 85% від накопичених грошей.

Страховики не люблять самогубців

Спадкоємці застрахованого не отримають ні копійки, якщо той зробить самогубство протягом 3-х років після укладення договору накопичувального страхування життя або 3-х років з моменту відновлення такого договору. Таке виключення компанії вводять для того, щоб захистити себе від шахрайства. Досвід страховиків показує, що люблячі батьки часто готові на все, щоб забезпечити щасливе життя своїх чад і рідних, – іноді навіть пожертвувати життям.

Страховка для пацифістів

Страхова компанія не виплатить відшкодування, якщо застрахований загинув при настанні форс-мажорних обставин (воєнних дій, участі у військових навчаннях, збройні інциденти, революції і т.д.). Виняток можуть становити лише випадки, коли застрахована особа загинула при виконанні своїх службових обов’язків.

Алкоголікам і злочинцям не виплатять гроші

Страховики однозначно не виплатять гроші, якщо їх клієнт постраждав (або загинув), перебуваючи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. А також якщо застрахований приймав ліки без призначення лікаря. Виплата не призначена і в тому випадку, якщо застрахований керував автомобілем в нетверезому стані або перебуваючи під дією наркотиків. Відмова у виплаті піде і в тому випадку, якщо застрахований вчинив протиправні дії, і правоохоронні органи зафіксували склад злочину і вину застрахованого.

Накопичувальне страхування для здорових людей

Страхові компанії дуже підозріло ставляться до хворобливих клієнтам. Зазвичай вони не виплачують страхову суму в тих випадках, якщо людина захворіла протягом трьох місяців з моменту підписання договору або трьох місяців після того, як страхова сума за договором була збільшена.

Крім того, якщо укладати договір на велику суму (від $ 100 тисяч і більше), страхова компанія змусить клієнта пройти медогляд (при невеликих сумах мова зазвичай йде тільки про заповнення спеціальної анкети, де клієнту доведеться відзвітувати про стан здоров’я, шкідливі звички і т.д.).

По-перше, це впливає на розрахунок тарифу – чим болючіше клієнт, тим більша частина його платежу буде направлена ​​на оплату ризиків по страховці і тим менше піде на накопичення. По-друге, підозрілий страховик таким чином перевіряє, а чи не хоче серйозно хворий клієнт нажитися на страховці. У разі виявлення серйозних захворювань страховик може навіть відмовити в укладенні договору страхування.

Я застрахував своє життя на 20 років і Вам рекомендую! Звертайтеся, допоможу оформити накопичувальне страхування життя!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

7 переваг накопичувального страхування життя

Оставьте комментарий