Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Накопительное страхование жизни

Чому я вибираю накопичувальне страхування життя?

Розглянемо дві життєві ситуації

Давайте уявимо стандартну сім’ю – чоловік, дружина і двоє дітей. Чоловік заробляє 20 тис. грн. в місяць, дружина – 10 тис. грн. у місяць. Сім’я веде бюджет і навіть щось відкладає. Накопичення зберігає у вигляді строкових депозитів у банку. Основний годувальник – чоловік, він працює на другій роботі, щоб забезпечити сім’ї гідний рівень життя.

А тепер уявімо ситуацію: чоловік потрапив в аварію, отримав важку травму голови, йому присвоїли інвалідність. Дохід сім’ї зменшився на 20 тис. грн., І тепер дружині необхідно не тільки самої утримувати сім’ю з двома дітьми і нести всі необхідні витрати, але і забезпечити життєдіяльність непрацездатного чоловіка. Звідки вона буде брати ресурси?

Звичайно, всі накопичені заощадження будуть витрачені. Діти не зможуть отримати якісну освіту, рівень життя сім’ї знизиться.

Уявімо іншу ситуацію. Подружжя тихо і мирно жили, працювали, збирали заощадження. Діти виросли. Частина заощаджень були витрачені на їх освіту, решта – на весілля і поліпшення житлових умов дітей. І ось настала пенсія. Як ми знаємо, по приходу і витрати. Витрати сім’ї становили 30 тис. грн., А доходи тепер не більше 10 тис. грн. Звичайно ж, частина витрат піде, проте з’являться нові – на лікування, наприклад. Яким чином сім’ї підтримувати звичний рівень життя, якщо накопичень немає?

Для того щоб захистити людину від усіх цих «напастей», існує такий інструмент як накопичувальне страхування життя. У всьому світі такі програми розглядається як найбільш ефективний інструмент вирішення соціальних питань громадян. А також є джерелом «довгих» грошей, інвестованих в економіку країни.

В країнах Європи кількість громадян, які мають поліси накопичувального страхування життя складає від 90 до 95% населення.

По суті накопичувальне страхування життя – це поліс, договір між людиною і страховою компанією, за умовами якого страхова компанія зобов’язана виплатити клієнту певну суму, в разі настання страхового випадку – смерті, настання інвалідності, дожиття до закінчення терміну дії договору, або будь-якого іншого події, обумовленого умовами поліса.

Я вибираю накопичувальне страхування життя, так як це дозволить мені

  • Накопичити на свої цілі.
  • Забезпечити захист не тільки своїх фінансових ресурсів, а й свого життя, здоров’я, а також фінансове благополуччя моїх близьких.

Цілі накопичень можуть бути наступні

  • Велика покупка: житло, автомобіль
  • Весілля дітей
  • Житло дітям
  • Пенсійні накопичення

Людина може оформити страховий поліс на себе або на своїх близьких.

Я застрахував своє життя на 20 років і Вам рекомендую! Звертайтеся, допоможу оформити накопичувальне страхування життя!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

7 переваг накопичувального страхування життя

Оставьте комментарий