Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Виды страхования

7 найпопулярніших видів страхування

Автострахування (ОСАГО, КАСКО)

Автомобільне страхування включає добровільне КАСКО та обов’язкове страхування ОСАГО. При страхуванні автоКАСКО об’єктом страхування виступає автомобіль, ризики такого страхування включають викрадення, пошкодження в результаті аварії, поданий предметів, стихійних лих, впливу третіх осіб. На відміну від КАСКО, автострахування ОСАГО направлено на страхування цивільно-правової відповідальності автовласника за шкоду, заподіяну транспортному засобу, здоров’ю та життю пасажирів і/або водія.

Зелена карта

Страхування Зелена карта (Green Card) відноситься до обов’язкового автострахування. Страхування «Зелена карта» – це страхування цивільно-правової відповідальності автовласника за кордоном (за межами України). Поліси «Зелена карта» називають міжнародної «автоцивілкою» (за аналогією з внутрішньої «автоцивілкою» ОСАГО). Цей вид страхування діє на території країн-учасниць системи Green Card.

Медичне страхування (ДМС – добровільне медичне страхування)

Добровільне медичне страхування передбачає страхування ризиків, пов’язаних зі здоров’ям застрахованої особи. Програми ДМС можуть бути як приватними, так і корпоративними, коли страхувальником виступає велика компанія, що забезпечує медичною страховкою свій персонал. У програму добровільного медичного страхування включена перша медична допомога, невідкладна допомога, лікування в стаціонарі, амбулаторне лікування, забезпечення медикаментами або оплата витрат на їх придбання. В розширених версіях програм ДМС входить вакцинація, стоматологічні послуги, фізіотерапевтичні маніпуляції, інше. У тому числі страхування на випадок захворювання коронавірусів COVID-19.

Страхування майна

Захищає страхувальника в частині майнових інтересів. До переліку об’єктів страхування майна може бути включена нерухомість (квартира, будинок, гараж, склад), в тому числі і об’єкти незавершеного будівництва. Застрахувати можна будь-яке інше майно, що перебуває у володінні страхувальника. Перелік ризиків – пошкодження від вогню, аварій водопроводу, каналізації, електроприладів, інші.

Туристичне страхування

Туристичне страхування забезпечує страховий захист туристів під час подорожі. Об’єктом страхування виступає здоров’я, життя туриста. У туристичну страховку можуть бути включені ризики, пов’язані з затримкою рейсу, втратою документів і іншими подіями.

Страхування життя

Страхування життя – це довготривалий захист від ризиків, пов’язаних з життям застрахованого. У переліку ризиків при укладанні договору страхування вказується досягнення певного віку, в тому числі і пенсійного. Страховим випадком при страхуванні життя також вказується ризик смерті. Страхування життя буває накопичувальним і по досягненню віку.

Спортивне страхування

Страховка для спортсменів є досить важливим критерієм, так як ризик отримати травму під час змагань і тренувань дуже великий. Страхування спортсменів України здійснюється для доступу до змагань, а також на випадок загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них, втрати застрахованим працездатності в результаті поранення, контузії, травми або каліцтва, захворювання чи інвалідності, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них.

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Залишіть коментар