Чи буде покрите лікування, якщо страховий випадок настав в останній день дії поліса?
Якщо останній день дії страхового поліса збігається з останнім днем поїздки, хвилюватися нема про що. При настанні страхового випадку подальше лікування та реабілітація будуть оплачені, хоч би скільки вони тривали. Головне, щоб пригода була документально зафіксована в дату, коли поліс ще діє, навіть якщо до закінчення доби залишилося лише кілька хвилин.
Стандартний медичний страховий поліс для туристів передбачає відшкодування витрат на
- Надання невідкладної допомоги.
- Перевезення до клініки.
- Огляд лікарем.
- Діагностику.
- Перев'язування та оброблення ударів та травм.
- Фіксацію переломів та розтягувань.
- Хірургічна допомога для порятунку життя.
- Перебування у стаціонарі.
Усі ці заходи у межах страхової суми відшкодовує страхова компанія. Таким чином, якщо від'їзд заплановано у день закінчення страхового договору, продовжувати його не потрібно.
Чи можна продовжити страховку, перебуваючи за кордоном?
Продовжити страховий поліс, що діє, перебуваючи за кордоном, можливо. Але якщо минув термін дії туристичної страховки, можна оформити нову. Найкраще розраховувати терміни перебування за кордоном та оформлювати у страхового консультанта до виїзду за кордон. Тоді страховка буде надійнішою та недорогою!
Чи можна не продовжувати поліс, якщо термін його дії минув?
Яких-небудь санкцій за договір страхування, що минув, не передбачено. Однак важливо розуміти, що всі витрати на лікування при настанні страхового випадку ляжуть на мандрівника, а медичні послуги в більшості країн коштують недешево. При цьому навіть найздоровішим людям за кордоном нерідко потрібна допомога лікарів, адже зміна клімату та раціону харчування – це завжди стрес для організму. На цьому тлі зростає ризик простудних захворювань, харчових отруєнь, алергічних реакцій.
Друзі, допоможу та проконсультую з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон у мене +380664688151 Viber/Telegram