Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Виды страхования в Украине

ТОП 5 видів страхування для українців

Майже три місяці українці страждають від наслідків російської агресії, зосереджуючись на безпеці своїх сімей та захисті від прямих загроз війни.

Але є й інші небезпеки, захист яких вийшов на вторинний план, хоча ймовірність їх виникнення не знизилася. Це пошкодження автомобіля, травми та інші проблеми зі здоров'ям тощо.

Щоб убезпечитися від незліченних витрат у цей час, не слід забувати про страхування.

Види страхування в Україні, які допоможуть убезпечити від непідйомних витрат в даний час

  • Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів - Автоцивілка (внутрішній договір, що діє в Україні та міжнародний договір страхування Зелена карта).
  • Страхування автомобіля від ризику пошкодження, руйнування внаслідок ДТП, природних явищ, пожежі та інших ризиків, а також викрадення людей (страхування КАСКО).
  • Міжнародне страхування подорожей, метою якої є захист від непередбачених витрат у разі раптової хвороби або нещасного випадку в іншій країні.
  • Добровільне медичне страхування, за яким страхова компанія організує надання медичних послуг та оплачує вартість (включаючи медикаменти) у разі розладу здоров'я застрахованого.
  • Страхування пересувного та нерухомості на випадок втрати або пошкодження внаслідок пожежі, природних явищ, крадіжки та інших ризиків.

Друзі, оформляйте страховки, щоб обмежити себе від непередбачених витрат у разі ДТП чи раптового захворювання чи травми.

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий