Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Авто из Литвы

Страхування авто з Литви в Україні

Для пересування Україною на автомобілі з литовськими номерами необхідно мати український поліс на авто або литовську зелену карту. Достатньо мати 1 будь-який із даних страхових полісів, щоб законно переміщатися територією України.

Українське автострахування - обов'язковий вид страхування автомобіля, що знаходиться в Україні та діє тільки в Україні. Оформляється у разі, коли термін дії литовської Зеленої карти минув.

Український страховий поліс автоцивілки в електронному вигляді можна показувати співробітнику поліції прямо на екрані свого смартфона. Також електронний автополіс можна надрукувати на звичайному білому аркуші паперу, формату А4.

Страхова сума внаслідок ДТП на території України

  • 260 000 гривень за шкоду життю та здоров'ю.
  • 130 000 гривень за шкоду майна.

Вартість страхування автомобіля з литовською реєстрацією в Україні

Ціни на обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності для автомобілів з литовською реєстрацією, що знаходяться в Україні, терміном на 15 днів – від 470 грн.
Друзі, Захистіть свій автомобіль автострахуванням! Звертайтесь до мене, допоможу оформити автоцивілку онлайн

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий