Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Дія страховки в день її оформлення

Чи можлива дія страховки в день оформлення?

Чи можна оформити страховку так, щоб вона почала діяти в день оформлення?

Ні, не можна. Подумати про оформлення страховки треба заздалегідь. Страхування починає діяти наступного дня після оформлення.

Тому, якщо ви виїжджаєте за кордон, то оформити медстраховку чи зелену картку на авто потрібно як мінімум за день, а краще за кілька днів до виїзду.

Якщо ви знаходитесь за кордоном і знаєте, що через тиждень у вас закінчується термін страховки, то потрібно подбати про її продовження заздалегідь.

Те саме стосується і оформлення страховки на авто для України - автоцивілки або спортивної страховки для участі у змаганнях. Страховий поліс потрібно оформити заздалегідь, а не в цей же день.

Набуття чинності полісом наступного дня пояснюється боротьбою з шахрайством: щоб при попаданні в аварію не було можливості оформити поліс у найближчого страховика, поки очікується приїзд поліції.

Чи можна оформити автоцивілку після ДТП заднім числом?

Крім надто безтурботних водіїв, які вважають покупку страховки на авто марною тратою грошей, існують і нечисті на руку страховики, які пропонують клієнтам купити недійсний поліс або оформити його після ДТП.

Статистика з 2020 по 2021 рік свідчить: 10-15% дорожніх пригод регулюються полісами, оформленими заднім числом.

У 2021 році водій із Харкова потрапив у ДТП, не маючи актуального поліса автоцивілки. Будучи винуватцем аварії, він вирішив вдатися до хитрощів і купив страховку на найближчій заправці, оформивши її 12:00 того ж дня, не передбачивши, що аварія сталася на годину раніше. Після подання документів обома сторонами до страхової компанії агенти помітили невідповідність, виявивши наміри водія обдурити страхову компанію. Відтак у виплаті компенсації було відмовлено.

Потерпілий виявився доброчесним громадянином, який своєчасно оформив поліс. Він звернувся до МТСБУ, отримавши повне покриття матеріальних збитків. Потім Бюро подало позов до суду на винуватця ДТП, якому згодом довелося повернути МТСБУ 14 000 грн.

Важливо! Оформлення автоцивілки після аварії "заднім числом" є незаконним і розглядається як шахрайство. За такі дії передбачено кримінальну відповідальність.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

Друзі, подбайте про оформлення страховки заздалегідь. Звертайтесь до мене, допоможу оформити автоцивілку онлайн. Оформимо оперативно!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий