Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Спортивна страховка в Україні

3 причини оформити спортивну страховку на 1 рік

Економія грошей на оформленні спортивної страховки

Оформити страховку на 1 рік дешевше, ніж на 1 день змагань. Вартість спортстрахування на один день може коливатися від 60 до 250 грн. залежно від страхової суми. А в нас спортивна страховка на 1 рік – 245 грн., страхова сума 16000 грн.

Цілодобовий захист спортсмена

Спортивна страховка - це страховка від нещасного випадку з включенням спорту. Така страховка працює не тільки в день змагань, а й на тренуваннях, на прогулянках по вулиці та в побуті. Захист протягом 24 годин на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік - день і ніч. Якщо травма буде навіть не на змаганнях, все одно страховка буде працювати і буде виплата у разі травми.

Мультизахист з усіх видів спорту

У спортивну страховку можна додати будь-які види спорту за ту саму ціну. Крім бігу можна додати вело, плавання, триатлон і це все буде коштувати ті ж самі 245 грн. на рік. Протягом року можна спробувати собі в інших видах спорту та позмагатися у них. І вже не треба оформлювати ще раз страховку, бо вона вже у вас зі всіма видами спорту.

Бонус для спортсменів

Усі, хто оформлює у мене будь-яке страхування: спорт, автоцивілку, зелену картку та медстрахування за кордон отримають від мене безлімітну безкоштовну консультацію з усіх видів страхування в будь-який момент та допомогу у вирішенні проблем у разі травми або ДТП.

Слава Україні! Біжимо разом до Перемоги!

Ваш особистий страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

Друзі захистите себе спортивною страховкою 7 днів на тиждень 24 години на добу та 365 днів на рік - оформлюйте спортивну страховку

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий