Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхование во время войны

Страхування під час війни в Україні

Робота системи страхування в умовах воєнного стану

Незважаючи на дію воєнного стану, учасники ринку небанківських фінансових послуг повинні виконувати свої зобов'язання перед клієнтами в повному обсязі, наскільки це можливо за поточних умов.

Чи можна отримати страхове відшкодування за спрощеною процедурою?

Національний банк України рекомендував страховикам спростити процедуру врегулювання випадків, які не мають ознак страхових. Зокрема, максимально використовувати електронні документи, копії необхідних документів у разі неможливості або ускладнення можливості отримання оригіналів документів, інші засоби дистанційного врегулювання страхових випадків.

Це забезпечить страховий захист споживачів за спрощеною процедурою врегулювання страховиками подій у випадках, що мають ознаки страхових, за всіма видами страхування та всіма типами контрагентів.

В той же час НБУ проводить додаткові комунікації з Державною податковою службою та Міністерством фінансів України щодо незастосування штрафних санкцій до страховиків на період запровадження військового стану в Україні при використанні копій документів (на папері або електронних), що підтверджують факт настання страхового випадку.

Чи обов'язковий поліс "Зелена картка" для тих, хто їде за кордон на автомобілі?

Громадяни України сьогодні можуть перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови своїми автомобілями без полісів "Зелена картка". Таких домовленостей досягнуто за результатами робочих зустрічей представників Національного банку, Міністерства закордонних справ та державних органів цих країн.

Після перетину кордону українцям слід подбати про придбання страхового захисту на території країн перебування.

Деякі держави пропонують українцям безкоштовний поліс або беруть на себе страховий захист українських водіїв.

Так, польські страховики ERGO, PZU та Warta надають поліси внутрішнього страхування цивільної відповідальності автовласників терміном на 30 днів. Агенти цих компаній можна знайти на прикордонних пунктах із польського боку кордону.

За інформацією МТСБУ, Чеське страхове бюро забезпечує безкоштовне страхове відшкодування збитків, заподіяних незастрахованим українським транспортним засобом, протягом двох місяців після перетину українського кордону.

Для українських автомобілістів у Чехії також створено спеціальну гарячу лінію (+420 251 032 834), оператори якої володіють українською мовою.

Німецькі страховики відшкодовують збитки, заподіяні українськими автомобілістами внаслідок ДТП, до 31 травня цього року.

Німецький офіс Бюро "Зелена картка" відповідатиме за врегулювання збитків у разі аварій, а постраждалі в ДТП з вини українських водіїв мають звертатися до нього для відшкодування збитків.

Наслідуючи інші країни, поліси "Зелена картка" сьогодні можна оформити в українських страховиків, зокрема через Інтернет, як на короткий термін (до 60 днів) зі знижкою 50%, так і на будь-який термін.

Чи потрібне страхування (наприклад, у разі ДТП) при переміщенні на території іншої держави?

Пересікти державний кордон можна на власному автомобілі без полісу страхування "Зелена картка", проте з метою отримання страхового покриття при переміщенні територією іншої держави необхідно придбати відповідний поліс.

Прикордонне страхування на 30 днів для осіб, які в'їжджають до Польщі з України, безкоштовно пропонують Allianz, ERGO Hestia, PZU та Warta – страхування доступне у агентів цих компаній на прикордонних переходах або через гарячу лінію.

Чи потрібне медичне страхування при перетині кордону?

"Ковидні" документи та медичне страхування при перетині кордону не перевіряються. Однак, можуть знадобитися в країнах призначення.

У разі придбання полісу страхування страхова компанія, що виїжджає за кордон, організує надання медичної допомоги та відшкодує витрати на отримання медичного обслуговування у разі розладу здоров'я в країні тимчасового перебування.

Чи можливо отримати страхові виплати у період дії воєнного стану? (персональне страхування життя та здоров'я людини, страхування рухомого чи нерухомого майна).

У договорах страхування слід зазначити, чи є настання страхового випадку внаслідок військових дій підставою для виплати страхового відшкодування. Як правило, військові дії, вторгнення, повстання та інші подібні ситуації належать до винятків. У разі виникнення сумнівів щодо сумлінності дій страхових компаній під час військового стану ви можете звернутися до Національного банку із запитом про захист своїх прав як споживача фінансових послуг.

Оформити Зелену картку ви можете навіть за кордоном. Звертайтесь!

Друзі, Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою карткою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену картку онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий