Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Туристическое страхование во время войны

Чи потрібна страховка, тим хто їде за кордон під час війни в Україні?

За кілька тижнів багато українців були змушені залишити будинки у пошуках тимчасового притулку за кордоном. Для перетину кордону зараз не потрібне медичне страхування, але ПЗУ рекомендує оформляти страховку, оскільки не всі медичні послуги надаватимуться безкоштовно на території інших держав.

Чому потрібно оформити туристичний медичний поліс?

В даний час у більшості країн медичне обслуговування здійснюється на платній основі. У разі потреби туристична страховка покриє витрати на лікування та дозволить заощадити свої кошти.

За полісами туристичного страхування ми організуємо надання медичної допомоги для українських туристів за кордоном через міжнародний асистанс. А для клієнтів, які не встигли повернутися з-за кордону до введення воєнного стану, є можливість швидкого оформлення/продовження дії договорів страхування з-за кордону через сайт ПЗУ.

Я завжди на зв'язку! Viber/Telegram +380664688151.

Щоб компенсувати витрати на лікування за кордоном, потрібно обов'язково оформити якісне туристичне медичне страхування за кордон.

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий