08:00 - 21:00
Страхование имущества

Страхування майна квартири до Нового року

Страхування квартири та майна

Всі ми з нетерпінням чекаємо Нового року – самого доброго, радісного, сімейного свята. Однак найчастіше він асоціюється не тільки з ялинками, мандаринами і подарунками, а й з петардами, бенгальськими вогнями та іншими «іграшками», які призводять до пожеж в будинку.

Особливо, якщо потрапляють в руки людей вже не зовсім тверезих. Саме необережне поводження з вогнем є однією з основних причин пожеж взимку. Сюди ж можна віднести і несправність опалювальних приладів та обігрівачів.

Багато українців їдуть на короткі зимові канікули в теплі країни. В результаті новорічні свята перетворюються в самий «гарячий» для квартирних крадіжок сезон.

Так як же зробити так, щоб уникнути всіх цих неприємностей і не позбавити себе святкового настрою?

Відповідь на це питання проста – застрахувати свою квартиру і майно!

Найпоширеніша для міських квартир причина збитків – затоки внаслідок несправностей та пошкоджень комунальних систем або просто по недбалості сусідів. Як бачимо, ризиків більш ніж достатньо. Тому, якщо ви кудись їдете і залишаєте житло без нагляду на тривалий термін, скористайтеся послугами страховиків. Так буде спокійніше. А якщо неприємність все ж станеться, страхова компанія покриє завданий збиток.

Основні ризики, від яких може постраждати ваше майно

Основні ризики, від яких може постраждати ваше майно і які, як правило, входять в стандартний договір страхування, – це пожежа, вибух, пошкодження водою в результаті аварії систем водопостачання, опалення, каналізації та пожежогасіння, проникнення води і інших рідин з сусідніх приміщень, стихійні лиха, протиправні дії третіх осіб.

Застрахувати можна конструктивні елементи квартири (або, простіше кажучи, стіни), внутрішнє оздоблення, інженерні комунікації, домашнє майно. Звичайно, ризик пошкодження конструктивних елементів в цегляному або панельному будинку не такий великий, як у окремо вартому заміському будові, а й таке буває.

Ви можете вибрати як окремі ризики, так і укласти комплексний договір. Не зайвим буде включити в нього і страхування цивільної відповідальності перед третіми особами: адже якщо затопите сусідів ви, то страхова компанія відшкодує завдані вами збиток. Завдяки цьому будуть збережені не тільки ваші особисті кошти, а й добросусідські відносини. Залишається лише сказати, що застрахувати відповідальність можуть не тільки власники житла, а й ті, хто проживає в орендованих квартирах.

Розрахунок вартості і оформлення поліса на квартиру і майно

Розрахунок вартості і оформлення поліса без огляду майна, займає не більше 10 хвилин. Однак варто врахувати, що при наявності в квартирі дорогого або цінного майна – меблів, техніки, антикваріату і т.д. – все ж варто зробити висновок спеціальний договір, з докладним описом предметів, зазначенням їх вартості та короткою характеристикою. Часу на оформлення такого договору буде потрібно, звичайно, більше, зате буде гарантія того, що при настанні страхового випадку виплата по ньому виявиться максимально адекватної заподіяний збиток.

Вартість допоможе встановити представник страхової компанії. При цьому практично всі страховики орієнтуються на середню вартість 1 квадратного метра житла. Інша справа – домашнє майно. У більшості компаній воно розділяється на кілька груп (наприклад, аудіо- та відео, меблі, одяг). Страхова сума може встановлюватися як на все майно, так і окремо для кожної його групи.

При цьому потрібно врахувати ще один дуже важливий момент: якщо у вас є дорогі предмети, і ви точно знаєте, скільки вони коштують і можете пред’явити чеки, обов’язково прослідкуйте, щоб ці речі були окремо вказані в опису та застраховані, виходячи з їх реальної вартості.

Вартість поліса індивідуальна і залежить від параметрів вашого майна і обраних умов страхування, тариф варіюється в межах 0,3 до 1% вартості майна в рік. Така сума по кишені будь-якій сім’ї з середнім достатком. І вже точно ціна поліса незрівнянно менше вартості накопиченого за довгі роки майна або ж виробленого в квартирі капітального ремонту. При цьому сплатити страховий внесок ви можете в розстрочку.

Дії при страховому випадку

Якщо стався страховий випадок, то в першу чергу ви повинні сповістити про це страховика. Фахівці компанії завжди проконсультують вас, куди і за якими документами звернутися, проведуть огляд місця події, складуть акт. Потім клієнт повинен принести документи, що підтверджують майновий інтерес (наприклад, свідоцтво про реєстрацію права власності на квартиру) і настання страхового події. Після цього страховик зробить виплату. Так що не втрачайте можливість захистити свій сімейний бюджет в Новому році. Зі святом!

Друзі, Захистіть своє житло страховкою на квартиру або будинок!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!