Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Штрафы за отсутствие страховки в Польше

Штрафи за відсутність зеленої картки на авто

Навіщо взагалі витрачатися на зелену картку?

Хтось може запитати себе, а навіщо взагалі витрачатися на страховку. Мовляв, я їжджу акуратно і в ДТП навряд чи потраплю. На жаль, якщо на дорозі щось станеться, то збитки постраждалій стороні винуватець оплачуватиме зі своєї кишені. І, як ми розуміємо, у Європі вартість ремонту автомобіля буде явно вищою, ніж в Україні. Адже не дарма розмір покриття за "Зеленою картою" в деяких країнах ЄС обчислюється мільйонами євро.

Крім того, за відсутність поліса загрожують великі штрафи. Середня сума відповідальності починається із 1000 євро. Але навіть не це найстрашніше. Поліція цілком може заарештувати та вилучити транспортний засіб, а в деяких випадках самого автовласника можуть депортувати з країни. Так що краще страховкою не нехтувати.

У Польщі водіям-порушникам доведеться платити у рази більше за страховку

У Польщі водіям нараховують штрафні бали за порушення правил дорожнього руху. Це може стати чинником, що впливає вартість страхового поліса.

Так, страхові компанії з 17 червня отримали доступ до бази даних зі штрафами та саме штрафних балів водіїв. Ця інформація може вплинути на кінцеву вартість страховки для автовласників, які регулярно нехтують правилами дорожнього руху.

Тому при продовженні страхового поліса або при оформленні нового працівник страхової компанії враховуватиме дані про штрафи. Водії, які одержують систематичні покарання за перевищення швидкості, проїзд на червоний, обгін у заборонених місцях – небажані клієнти. Тому за страховку вони платитимуть набагато більше.

Якщо хтось регулярно чинить серйозні правопорушення, страховики готують величезні збори. Йдеться не про підвищення на 20 – 30%, а у кілька разів. Я чекаю, що найзапеклішим гонщикам доведеться заплатити за страховку 15 000 злотих або більше.

Друзі Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену карту онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

 1. Ігор

  Доброго дня, будь ласка дайте відповідь на питання!
  Авто української реєстрації,стоїть вже майже рік в Польщі на стоянці (вже навіть страховка скінчилась ,зелена карта) чи існує якийсь штраф за протермінування зеленої карти?
  І ще ,якщо перетинатиме кордон із Польщі в Україну не власник авто ,а родич, чи можливі якісь проблеми на кордоні!
  Дуже вам вдячний за відповідь

  • Андрій Куршацов

   Якщо буде перевірка авто поліцією, то буде штраф – 6000 злотих ~ 50 000 грн.
   Якщо оформлена страховка на авто – зелена карта, то проблем із перетином кордону не буде.
   Наполегливо рекомендую оформити зелену картку на авто. Напишіть мені у вайбер або телеграм +380664688151. Оформимо оперативно страховку!

 2. Михаил

  Доброго )маю схоже питаня приїхали до Польщі зелена карта була на місяць потім авто стояла без виїзду в дворі 3 місяці без зеленої карти, с того часу маю страховку зелену карту постійно !!!Чи може бути штраф за те при виїзду до України на кордоні???

  • Андрій Куршацов

   Доброго дня Михайло. Якщо ваше авто стояло і не перевірялось поліцією, то штрафу не буде. Головне, щоб на той момент коли вас перевірить поліція авто або ви будете переїжджати кордон обов’язково була діюча страховка. Якщо діючої зеленої карти не буде – буде штраф.

 3. Таня

  Якщо заїхав на таможню з Польщі без зеленої карти, чи можна її придбати онлайн або на таможні прям?

  • Андрій Куршацов

   Так, можна придбати зелену карту на кордоні на митниці, але ціна буде найвищою. Краще оформити зелену картку заздалегідь у нас у сервісі Страховки зі знижкою!

Оставьте комментарий