Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Штрафы за отсутствие страховки в Польше

Штрафи за відсутність зеленої картки на авто

Навіщо взагалі витрачатися на зелену картку?

Хтось може запитати себе, а навіщо взагалі витрачатися на страховку. Мовляв, я їжджу акуратно і в ДТП навряд чи потраплю. На жаль, якщо на дорозі щось станеться, то збитки постраждалій стороні винуватець оплачуватиме зі своєї кишені. І, як ми розуміємо, у Європі вартість ремонту автомобіля буде явно вищою, ніж в Україні. Адже не дарма розмір покриття за "Зеленою картою" в деяких країнах ЄС обчислюється мільйонами євро.

Крім того, за відсутність поліса загрожують великі штрафи. Середня сума відповідальності починається із 1000 євро. Але навіть не це найстрашніше. Поліція цілком може заарештувати та вилучити транспортний засіб, а в деяких випадках самого автовласника можуть депортувати з країни. Так що краще страховкою не нехтувати.

У Польщі водіям-порушникам доведеться платити у рази більше за страховку

У Польщі водіям нараховують штрафні бали за порушення правил дорожнього руху. Це може стати чинником, що впливає вартість страхового поліса.

Так, страхові компанії з 17 червня отримали доступ до бази даних зі штрафами та саме штрафних балів водіїв. Ця інформація може вплинути на кінцеву вартість страховки для автовласників, які регулярно нехтують правилами дорожнього руху.

Тому при продовженні страхового поліса або при оформленні нового працівник страхової компанії враховуватиме дані про штрафи. Водії, які одержують систематичні покарання за перевищення швидкості, проїзд на червоний, обгін у заборонених місцях – небажані клієнти. Тому за страховку вони платитимуть набагато більше.

Якщо хтось регулярно чинить серйозні правопорушення, страховики готують величезні збори. Йдеться не про підвищення на 20 – 30%, а у кілька разів. Я чекаю, що найзапеклішим гонщикам доведеться заплатити за страховку 15 000 злотих або більше.

Друзі Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену карту онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий