Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Обязательное страхование для украинцев

Які страховки потрібно обов’язково оформляти українцям із липня 2022 року?

З 1 липня 2022 року українцям обов'язково потрібно оформляти туристичну страховку за кордон, Зелену картку для авто за кордон та Автоцивілку по Україні.

Туристичне страхування

Якщо на початку повномасштабної війни українців спокійно впускали в інші країни без туристичної страховки, то поліс зараз потрібен.

Такий вид страхування досі обов'язковий для подорожей світом та Європою, якщо людина не стає на облік як біженець. Оформити туристичну страховку онлайн Viber/Telegram +380664688151.

Зелена картка для авто за кордон

З початку повномасштабної війни українці мали право перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови на власних автомобілях без полісу Зелена карта – це міжнародна автоцивілка.

Однак НБУ отримав інформацію від іноземних партнерів, що при перетині кордону з Польщею українці знову мають Зелену карту.

Що робити, якщо сталася ДТП за кордоном. Алгоритм дій

1. Кожен водій повинен завчасно придбати «Зелену карту» - на випадок власної провини у ДТП страхова відшкодує завдані збитки іншим учасникам ДТП. Оформити зелену карту онлайн за Viber/Telegram +380664688151.

2. У жодному разі не потрібно залишати місце ДТП. Такі дії можуть загрожувати кримінальною відповідальність або великим штрафом.

3. Якщо є постраждалі, то обов'язково потрібно негайно спричинити швидку допомогу:

  • Виставити аварійний знак.
  • Вдягніть світловідбиваючий желет.
  • Забезпечити недоторканність місця ДТП.

4. У разі наявності «Зеленої картки» потрібно зателефонувати до страхової компанії, де оператор надасть інструкції щодо подальших дій.

5. Зателефонуйте до поліції 112 або 911 і скажуть: скласти європротокол або чекати на поліцію.

6. Зробіть фотознімки та відеофіксацію наслідків ДТП.

7. Слід отримати контакти та дані інших учасників ДТП.

Автоцивілка по Україні

З 1 липня в Україні запрацюють нові ліміти з Автоцивілки. Розмір максимальної виплати на одного потерпілого за пошкодження майна підніме до 160 тис. грн (зараз 130 тис.). А за шкоду, заподіяну здоров'ю чи життю потерпілому – до 320 тис. грн (зараз 260 тис. грн.).

Також збільшиться максимальний ліміт виплати щодо Європротоколу. Його можна оформити самостійно, не викликаючи поліцію, якщо немає постраждалих, а учасники ДТП не мають претензій до спрощеної процедури оформлення аварії. За таким варіантом страхові компанії відшкодовуватимуть до 80 тис. грн. (зараз 50 тис. грн.).

Ліміти поширюватимуться на нові договори, укладені після 1 липня, крім Європротоколу – для нього розмір максимального страхового відшкодування буде збільшений і для раніше оформлених полісів.

До 1 липня 2022 року можна встигнути продовжити або оформити автоцивілку онлайн за Viber/Telegram +380664688151 за 3 місяці до закінчення старої страховки.

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий