Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Питання при в'їзді до Євросоюзу

5 питань, які ставлять прикордонники при в’їзді до ЄС

Питання, які ставлять прикордонники при в'їзді до Євросоюзу

Яка мета подорожі

Зазвичай після прибуття в будь-яку країну Шенгену мандрівникам на паспортному контролі ставлять кілька запитань щодо їхньої поїздки. Інколи запитань немає взагалі, а інколи їх, навпаки, багато. Зазвичай перше питання стосується причин вашої поїздки.

Питання може формулюватися по-різному, але мета завжди одна: прикордонники хочуть знати намір вашого візиту.

Де ви зупинитеся

Одне із популярних запитань – прохання надати докази того, що ви забезпечили собі місце проживання в країні, куди їдете.

Мандрівників можуть запитати, де вони планують проживати під час перебування в ЄС. Також можуть попросити надати підтвердження місця проживання. Втім, буває все дуже по-різному, і детальної інформації про місце проживання можуть не запитати.

Чи є у вас медична туристична страховка

Інше поширене запитання стосується страхування подорожей. Держави-члени хочуть переконатися, що мандрівники належним чином застраховані, і в разі будь-яких проблем зі здоров’ям страхування покриватиме їх. При цьому відвідувачам не доведеться витрачати сотні чи навіть тисячі на лікування. Усім, хто прямує до ЄС, необхідно мати хоча б базову медичну страховку.

Чи є у вас зворотній квиток

Одне з найпоширеніших запитань – чи є у них зворотний квиток до рідної країни чи квиток до іншої країни.

Чи є у вас кошти на час перебування в ЄС

Мандрівники мають змогу фінансово утримувати себе під час перебування в Європі, тому часто запитують, чи достатньо у них грошей на заплановану поїздку. Готівка та кредитні картки є хорошим способом довести наявність необхідних засобів.

В кожній державі – різні мінімальні суми, які треба мати на день під час подорожі. Наприклад, у Бельгії треба мати щонайменше 95 євро на день, якщо ви зупиняєтеся в готелі або хостелі, ау Португалії – щонайменше 40 євро на день.

Мандрівники, які не мають доказів на підтвердження своїх відповідей, можуть стикнутися з труднощами під час в’їзду в ЄС. У деяких випадках навіть можуть відмовити у в’їзді та повернути назад першим рейсом.

Друзі, допоможу та проконсультую з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон із включенням лікування від COVID-19 +380664688151 Viber/Telegram.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий