Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Цінність страхового консультанта

Страхова безкоштовна допомога для клієнтів сервісу Страховки

Страхова допомога у випадку ДТП або травми

Моя цінність як страхового консультанта у тому, що я допомогаю у випадку ДТП або травми при умові, що ви будете оформлювати або вже оформлювали страхування у мене.

Багато людей звертаються до мене за допомогою у разі ДТП або травми, але самі страхувалися у іншій страховій компанії чи у страхового консультанта.

Дуже ваш прошу, якщо ви оформляли страхування у іншій страховій компанії або на агрегаторі, або у іншого страхового консультанта, то звертайтеся до них за допомогою.

Безкоштовна консультація по страхуванню

Якщо ви страхувалися у мене або бажаєте заcтрахуватися і хочете, щоб я вас проконсультував, звертайтеся, я дам відповідь на будь-яке запитання безкоштовно!

Моя цінність в тому, що якщо ви оформлюєте страхування у мене я вас проконсультую, допоможу при ДТП та травмі у страховій виплаті. Я завжди на зв'язку і ви зможете до мене звернутися у будь-який момент. Я обов'язково вам відповім або письмово або по дзвінку, скину необхідні документи та розкажу що треба робити у випадку ДТП, травми або хвороби, щоб отримати виплату.

Друзі оформлюйте страхування автоцивілки, зеленої карти, медстрахування за кордон або спортстрахування та отримайте якісну допомогу та консультації від мене Viber/Telegram +380664688151.

Я знаходжусь в Україні, у Харкові. Звертайтесь до мене. Допоможу оперативно оформити страховку!

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий