Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхование будущего

8 незвичайних видів страхування

В даний час є маса незвичайних видів страхування, таких як страховка від роботів, ОСАГО для дронів, покриття трансгендерного переходу і інші страховки нашого часу. Ловіть кілька прикладів страхових послуг, які можуть вас нехило так здивувати.

Страховка від роботів

Коронавірус додатково прискорив робототехніку. Наприклад, в Японії її використовують для дезінфекції приміщень. Amazon давно вичавлює всі соки не тільки з людей, але і з роботів. На жаль, роботи не ідеальні, прямо як ми, і іноді вони травмують людей і ушкоджують речі. Тому в Sompo Japan Insurance пропонують новий вид страхування – захист від збитків, завданих роботами.

Страховка для блогерів і інфлюенсеров

Можна застрахуватися на випадок, якщо ви ляпне зайве про іншу людину або компанії, вас звинуватять у наклепі і відсудять гроші. Або якщо будете роздавати шкідливі поради і хтось від них постраждає.

Вдумайтеся: вам ніби продають індульгенцію від наслідків неоднозначних вкидань. Раптом вам заради хайпа захочеться потопити за домашні пологи або проти вакцинації, але страшнувато.

Нагадаю, в Китаї блогерство і кіберспорт – офіційно професії. І для другого теж є свої страховки.

Страхування кіберрісков

Можна відшкодувати збиток від зломів, атак, крадіжки даних: витрати на розслідування, рішення репутаційних проблем, компенсацію третім особам, відновлення даних. Можуть компенсувати не одержаний за час простою дохід.

Покриття трансгендерного переходу

Багато страхових оплачують операції зі зміни статі. Але збільшення грудей – тільки деякі. Більшість вважають їх косметичною процедурою без медичних показань. Але ситуація змінюється.

В NYT недавно писали, як клієнти натиснули на компанію Aetna, змусивши включити збільшення грудей для трансгендерів в медичну страховку. Щоб отримати відшкодування, потрібно довести, що це – частина лікування гендерної дисфорії.

Це хороша новина, що демонструє, що люди перестають стигматизованих проблеми психічного здоров’я, все частіше ставлячи їх в один ряд з соматичними захворюваннями.

ОСАГО для дронів

У Верховній Раді України зареєстрований проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України. У ньому пропонують ввести обов’язкове страхування дронів за аналогією з автоцивілкою для автомобілів. Він тільки розглядається, але в будь-якому випадку страхування дронів вже практикується.

Страховка on demand

Ідея така: навіщо платити за рік страховки, якщо в ризикованих ситуаціях ви буваєте тільки іноді? Приклад: в карантин машина більшу частину часу стоїть в гаражі, тому вам пропонують «включати» страховку в додатку по необхідності і платити по годинах або за відстань. У США таке пропонують Metromile, в Великобританії – Cuvva.

Телематика і «розумне КАСКО»

Деякі компанії, в тому числі в Україні, пропонують розраховувати вартість поліса на основі даних про ваш стиль водіння. Додаток фіксує, як швидко ви розгонитеся, різко чи гальмуєте і т.д. – і обережних водіїв отримують знижку.

Безкоштовна страховка

У китайській ZhongAn, першої страхової компанії в світі, що повністю перейшла в онлайн, є безкоштовна програма страхування здоров’я. Потрібно просто щодня вносити в додаток свої основні дії – і розмір виплат буде залежати від вашої “ЗОЖності”. Ідея – створити базу лояльних клієнтів, щоб потім продавати їм платні продукти.

Ще добре б мати страховку від брехні політиків, девальвації валюти, аномальної спеки або рекордного морозу.

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий