Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Франшиза в ОСАГО

Що таке франшиза в полісі автоцивілки

Водії можуть оформити автоцивілку з франшизою або бeз фpaншізи. Фpaншізa – цe тa частина збитку при настанні страхового випадку, яку страхова компанія не виплачує, тобто, віднімає з суми відшкодування.

Купуючи поліс обов’язкового автострахування ĸліeнти мають можливість вибрати розмір франшиз – від нyля дo 2600 гpн.

Приклади франшизи Автоцивілки

Давайте на конкретних прикладах розберемося, як діє франшиза.

  • Приклад 1. Припустимо, ви вирішили купити поліс автоцивілки з франшизою 2600 грн. Сталося так, що ви зачепили чужу машину і завдали шкоди 4000 грн. Що буде далі? Ваша страхова компанія відшкодує потерпілій стороні 1400 грн., а ті самі “франшизні” 2600 грн. ви зобов’язані заплатити з власної кишені.
  • Приклад 2. Ви купили поліс ОСАГО з франшизою 2600 грн. Якщо в ДТП ви завдасте комусь шкоду, наприклад, на 2000 грн., то страхова компанія нічого компенсувати не буде, всю суму доведеться виплатити самому винуватцеві події.
  • Приклад 3. Ви купили поліс автоцивілки з “0” франшизою. Якщо в ДТП ви завдасте комусь шкоду, наприклад, на 5000 грн., то страхова компанія виплатить всю суму і вам нічого платити не доведеться.

Я рекомендую вибирати “0” франшизу, так як вона економить гроші автовласника в разі аварії!

Яку франшизу краще вибрати?

Однозначної відповіді немає. Все залежить від дісплінірованності і майстерності водія, від того, скільки часу ви проводите за кермом, від трафіку на звичайних маршрутах вашого пересування. Чим вище ризики, тим менше повинна бути франшиза. Ну і відповідно, при мінімальних ризиках, можна оформляти максимальну франшизу.

Плюси придбання автоцивілки з франшизою 2600

Безумовний плюс один: більш низька ціна поліса.

Але у франшизи є і “побічний позитивний ефект”. Наявність франшизи в автоцивілці може дисциплінувати водія. Адже одна справа знати, що навіть при невеликому випадку страхова компанія візьме на себе всю компенсацію, і зовсім інше – завжди мати на увазі, що в разі чого самому доведеться нести витрати.

Чому все так люблять “Нульову франшизу”

Тут все зрозуміло. Найголовніше, що винуватцю аварії, який має поліс з такою франшизою, не доведеться ні копійки платити зі своєї кишені постраждалій стороні.

Друзі, захистіть свій автомобіль автостраховкою! Звертайтеся до мене, допоможу оформити ОСАГО

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий