Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Надійний страховик в Україні

Оформлення поліса страхування через надійного страхового консультанта

Страховий поліс для свого авто у 2024 році

Однією із ключових інновацій у сфері автострахування є можливість оформлення договорів онлайн через страхового консультанта.

  • Ви звертаєтесь до мене через месенджер Telegram/Viber/FaceBook, скидаєте необхідні документи для оформлення та через 30 хвилин договір у вас в месенджері або на імейл.
  • Якщо ви вже є моїм клієнтом, то вам потрібно лише написати, що ви хочете продовжити страхування але і це не потрібно, тому що я вам про це нагадаю.
  • Оплатити страхування ви зможете вже після оформлення страхування. Якщо потрібно щось виправити чи переоформити страховку, то і це легко вирішується. Пишете мені і все готово в той же день!
  • Також ви можете задати мені будь-які питання по страхуванню та звернутися за допомогою у випадку ДТП. Я завжди на зв'язку, навіть у вихідні.

Однією з суттєвих переваг цифрових договорів є швидке внесення інформації про них до централізованої бази Моторного (транспортного) страхового бюро України та до мобільного додатку «Дія».

Розширені програми автострахування

Як відомо, поліс автоцивілки гарантує можливість компенсації потерпілим у разі аварії. У більшості страхових компаній вартість автоцивілки практично не відрізняється, тому що тарифи регулюються законодавством.

Водночас провідні страховики прагнуть запропонувати своїм клієнтам вигідні умови. Наприклад, у нашій страховій компанії «Євроінс» доступні додаткові програми, які дають змогу збільшити виплати для постраждалих до 1 мільйона гривень. Це пов'язано з тим, що стандартна автоцивілка має обмеження за розміром компенсації (до 160 тис. грн. на ремонт пошкодженого автомобіля та до 320 тис. грн. на відновлення здоров'я). Якщо для відшкодування збитків знадобляться великі суми, то винуватець ДТП зобов'язаний буде доплатити зі своєї кишені. У таких ситуаціях і спрацює розширене страхування авто.

На що звернути увагу при покупці страхового поліса для авто у 2024 році

Безперечно, при виборі страховки для свого автомобіля дуже важливо приділити увагу умовам договору. Також необхідно ретельно вивчити, як працює страхова компанія в дуже нестабільних умовах, оскільки від цього залежить, чи буде виплачено компенсацію вчасно і в якому обсязі.

Одним із прикладів надійної організації є СК «Євроінс», яка успішно працює на українському ринку більше 30 років. Клієнти, застраховані в цій компанії, можуть розраховувати на підтримку фінансових труднощів у критичний момент. У СК «Євроінс» активно працюють над тим, щоб запровадити нові технології для покращення сервісу, налагодити взаємодію з клієнтами так, щоб вони почувалися впевнено та захищено.

Контакти страхового консультанта

Друзі, звертайтеся до мене у приватні повідомлення Viber/Telegram/FaceBook/Instagram +380664688151 у будь-який час 24/7 і замовляйте страхування!

Я знаходжусь в Україні, у Харкові. Звертайтесь до мене. Допоможу оперативно оформити страховку!

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий