Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Перевірка достовірності полісу на авто

Як перевірити автостраховку на достовірність?

Як перевірити поліс автоцивілки на достовірність?

Зміст електронного поліса автоцивілки не відрізняється від паперового і має таку ж юридичну силу. Обидва поліса мають QR-код. Основна відмінність - електронний поліс моментально реєструється в базу МТСБУ після його онлайн оплати, що дуже важливо, а паперовий поліс автоцивілки потрапляє в базу МТСБУ через деякий час, іноді це може обчислюватися і декількома днями.

Поліс формується в форматі PDF і має свій унікальний номер, і він відразу фіксується в базі МТСБУ. Після укладення договору ОСЦПВ його дію можна перевірити на офіційному сайті МТСБУ за посиланням https://policy-web.mtsbu.ua

Перевірка відбувається або за номером автомобіля, або за номером поліса автоцивілки.

Як перевірити поліс зелена карта на достовірність?

Зміст електронного поліса зелена картка не відрізняється від паперового і має таку ж юридичну силу. Обидва поліса мають QR-код. Основна відмінність - електронний поліс моментально реєструється в базу МТСБУ після його онлайн оплати, що дуже важливо, а паперовий поліс зелена карта потрапляє в базу МТСБУ через деякий час, іноді це може обчислюватися і декількома днями.

Поліс формується в форматі PDF і має свій унікальний номер, і він відразу фіксується в базі МТСБУ. Після укладення договору Зелена карта його дію можна перевірити на офіційному сайті МТСБУ за посиланням https://policy-web.mtsbu.ua/#tab2

Перевірка відбувається або за номером автомобіля, або за номером поліса зелена картка.

Друзі, оформити автостраховку можна в будь-який момент, навіть у вихідні.

Ви можете у мене придбати автоцивілку або зелену карту на авто зі знижкою!

Друзі, ви можете написати мені Viber/Telegram +380664688151 і оформити оперативно страховку на авто.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий