08:00 - 21:00
Часті запитання щодо зеленої карти

Часті запитання щодо зеленої карти

Який вигляд має поліс Зелена картка?

Після оплати страхового платежу електронний поліс «Зелена картка» буде відправлена вам в месенджер Viber/Telegram або на вказаний e-mail. Отриманий страховий сертифікат можна пред'являти в електронному вигляді на смартфоні або роздрукувати. Приклад поліса Зелена карта для авто

Для чого потрібна і чи є обов'язковою Зелена картка?

Міжнародний сертифікат «Зелена картка» — обов'язковий документ для поїздок за кордон на власному авто; це свого роду автоцивілка, але для виїзду за межі країни. Перевірка наявності поліса здійснюється під час перетину кордону України - на митному контролі або поліцейськими в країні перебування.

Яка страхова сума за договором?

Розміри лімітів відповідальності (страхова сума) встановлюються відповідно до законодавства тієї країни, на території якої сталася ДТП.

Чи потрібно укладати поліси на кожного водія, який буде керувати авто?

Ні, не потрібно. В полісі вказується один водій, але за кермом може перебувати будь-яка особа, яка на законних підставах керує забезпеченим транспортним засобом.

Як перевірити, чи дійсна страховка?

Сплативши страховий платіж та зчитавши QR-код з отриманого страхового сертифіката «Зелена картка» можна перевірити його дійсність та реєстрацію в централізованій базі МТСБУ

Чи можна придбати поліс «Зелена картка» за кордоном?

Договір «Зелена картка» вигідніше придбати в Україні, навіть якщо ви знаходитесь за кордоном. Покупка полісу на кордоні або автоцивілки в іншій країні буде дорожчою, значно вищі ціни на страхові послуги в Європі та необхідність покупки полісів ОСПЦВ кожної країни, якщо ви буде перетинати кордон кількох країн.

Що робити у разі страхового випадку?

При настанні ДТП території країни відвідування необхідно:

  • Зафіксувати місце ДТП за допомогою фото- або відеозйомки.
  • Викликати поліцію або скласти з другим учасником ДТП Європротокол.
  • Отримати довідку поліції про обставини ДТП.
  • При наявності вини страхувальника, зазначеного в картці міжнародного автомобільного страхування, передати іншому учаснику ДТП (потерпілому) фотокопію або копію цієї картки.
  • Повідомити протягом 15 днів свою страхову компанію про настання ДТП будь-яким способом зв’язку, зазначеному в картці.

У разі відсутності у іноземного водія-винуватця страхового покриття на дату ДТП, або ж якщо ДТП сталося за участю водіїв з різних країн на території третьої країни, слід звернутися безпосередньо до національного Бюро країни ДТП.

Від чого залежить ціна на поліс «Зелена картка»?

Розміри єдиних страхових платежів за полісами «Зелена картка» встановлюються МТСБУ. Вартість полісу залежать від типу транспортного засобу, строку перебування за кордоном (15 днів, від 1 місяця до 1 року) та території дії, на яку поширюється договір.

Чи є знижка для пенсіонерів та пільговиків?

Пільги, що передбачаються чинним законодавством про ОСЦПВ, на договори міжнародного страхування «Зелена картка» не поширюються. Але зараз у нас 5% знижка на зелену картку для всіх українців.

Для перетину декількох кордонів потрібно купувати поліс для кожної країни окремо?

Якщо ви плануєте відвідати кілька країн, немає потреби укладати поліс для кожної. Вам підійде поліс, дія якого поширюється в усіх 43 країнах-учасницях системи «Зелена картка».

Чи можна оформити договір «Зелена картка» на авто з іноземними державними номерами?

Така можливість відсутня. «Зелена картка» оформляється тільки на транспортні засоби, які зареєстровані в Україні.

Друзі Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену карту онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки