Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Туристичне страхування для українців 2024

Туристичне медичне страхування за кордон у 2024 році

Все, що треба знати про туристичне страхування за кордоном

Навіщо потрібне туристичне страхування?

Туристичне страхування - це гарантія захисту вашого здоров'я в критичних ситуаціях. Оформлення страхування забезпечить вам повний цикл допомоги із залученням кваліфікованих лікарів у будь-якій країні.

Де можна оформити туристичне страхування?

Страховий договір можна оформити у мене написав мені у Viber/Telegram +380664688151. Для оформлення треба буде скинути фото першої сторінки закордонного паспорта, ідентифікаційний код, адресу з українського паспорта та мобільний номер.

Чи є туристична страховка - обов'язковою для виїзду за кордон?

Попри усі легенди про те, що на митниці не перевіряють цей документ, я рекомендую оформити його. У разі відсутності страхового поліса вам доведеться самостійно сплачувати лікування, яке за кордоном є дуже дорогим. Окрім того, для дозволу на в'їзд до певних країн прикордонна служба може вимагати цей документ.

Що робити при настанні страхового випадку?

Терміново зателефонуйте у асистанс, який організує медичну допомогу в найкоротший термін. Номер Viber ассистансу вказано у медичній страховці.

Чи діятиме страховка, якщо я планую відвідувати декілька країн?

Якщо ви плануєте подорожувати кількома країнами, то вкажіть це під час оформлення договору. Такий поліс забезпечить покриття на вказаній території.

Друзі, оформлюйте надійне медичне страхування у сервісі Страховки, допоможемо та проконсультуємо з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон +380664688151 Viber/Telegram.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий