Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Питання по автоцивілці в Україні

7 популярних питань щодо автоцивілки для українців у 2023 році

Чи можна виїжджати за кордон з українською автоцивілкою?

Ні, для поїздок за межі України необхідно оформити спеціальний поліс "Зелена карта". Якщо страховий випадок настає поза Україною, виплати по автоцивілці не здійснюються.

Хто має право не страхувати авто?

У п. 13.1 Закону України «Про страхування ОСЦПВ» зазначено, що не підлягають страхуванню: учасники бойових дій, інваліди війни, інваліди 1 групи, особи, які особисто керують авто, а також особи, які керують автомобілем, зареєстрованим на інваліда 1 групи, у його присутності.

Що робити у разі втрати полісу автоцивілки?

При втраті страхового автополісу необхідно написати мені в месенджер Viber/Telegram +380664688151 і ви зможете отримати його дублікат.

Що таке «Європротокол»?

Це можливість самостійної документальної фіксації факту ДТП для подальшого звернення до страхової компанії з метою отримання відшкодування завданих збитків. Європротокол дозволяє учасникам ДТП оперативно роз'їхатися, не чекаючи співробітників поліції. Європротокол заповнюється учасниками ДТП у таких випадках: сума збитків не перевищує 50 000 грн; немає травмованих чи загиблих; водії не вживали алкоголю та наркотичних речовин; водії мають при собі поліси Автоцивілки, водії дійшли згоди щодо ДТП; автомобілі без причепів; водії мають при собі справні мобільні телефони.

Чим відрізняється електронний поліс від звичного полісу на папері?

Віртуальний аналог поліса підписується посиленим кваліфікованим електронним підписом страховика. Він є офіційним документом, його не можна підробити, а одразу після оформлення він потрапляє до бази страхової компанії, а також до бази МТСБУ.

Якщо купуєш новий автомобіль, скільки можна їздити без автострахування?

Закон забороняє керувати автомобілем без страховки. Тому страховий поліс необхідно оформити ще до реєстрації транспортного засобу. Максимальний допустимий термін оформлення – не пізніше трьох днів після придбання автомобіля.

На який термін можна застрахувати автомобіль і чи є якісь обмеження?

Згідно з чинним законодавством, легкові автомобілі, а також мопеди та мотоцикли, які власник використовує в особистих цілях, слід застрахувати на 12 місяців. При цьому, якщо йдеться про вантажівки, причепи, автобуси, машини, що перевозять вантажі та пасажирів, — транспортні засоби повинні бути застраховані до наступного проходження технічного контролю.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий