Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Поширені питання про автоцивілку 2024

ТОП-10 питань та відповідей по автоцивілці у 2024 році

Найчастіші питання по автоцивілці

Коли починає діяти поліс автоцивілки?

Поліс автоцивілки починає діяти одразу після укладання, оплати та підпису.

Як перевірити наявність автоцивілки?

Наявність автоцивілки можна перевірити на сайті моторного бюро - МТСБУ за посиланням https://policy-web.mtsbu.ua/

Який мінімальний термін автоцивілки?

Мінімальний термін автоцивілки - 15 днів для авто на іноземних номерах та 1 рік для авто на українських номерах.

Як працює автоцивілка?

Автоцивілка працює за таким принципом: усі водії зобов'язані оформити автоцивілку на один рік та сплатити різні внески, залежно, від франшизи, об'єму двигуна та місто, яке вказано у техпаспорті. Якщо з вини застрахованого клієнта сталася ДТП, то страхова компанія замість нього платить потерпілому компенсацію за пошкоджене авто.

Яку суму покриває автоцивілка?

Автоцивілка покриває шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих – до 320 000 грн на кожного потерпілого та шкоду, заподіяну майну потерпілих – до 160 000 грн на одного потерпілого.

Який штраф за їзду без автоцивілки?

Штраф за відсутність страховки у 2024 році становить 425 гривень. Якщо не оплатити штраф протягом 15 днів, сума подвоюється та становить 850 гривень.

Як знайти автоцивілку в Дії?

Автоцивілка в Дії з'явиться через тиждень після вступу у дію та за наявності інформації в центральній базі даних Моторного страхового бюро України (МТСБУ).

Кому не потрібна автоцивілка?

Не потрібна автоцивілка учасникам бойових дій, постраждалим учасники Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам з інвалідністю I групи, особам, що керують транспортним засобом, належним особі з інвалідністю I групи, у її присутності.

Як роздрукувати поліс автоцивілки?

Поліс автоцивілки не обов'язково друкувати. Страховку треба зберегти на смартфоні та пред'являти поліції по запиту. Але для більшого спокою автоцивілку можна роздрукувати та возити в машині у бардачку.

Де оформити автоцивілку онлайн?

Автоцивілку можна оформити онлайн зі знижкою у страхового консультанта. Треба написати мені у телеграм або вайбер або за телефоном +380664688151.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Залишіть коментар