
Страхування життя в Україні у 2023 році
Страхування життя
У розумінні деяких пересічних громадян словосполучення страхування життя неодмінно пов’язане зі смертю клієнта. Тобто, застрахувавши своє життя, страхові виплати настануть лише в тому випадку, якщо застрахована особа помре. Це досить примітивне трактування цього виду страховки, яке набагато ширше.
Розвіємо й інший міф, пов’язаний з тією обставиною, що страхувати своє життя треба у зрілому віці, коли ризик смерті суттєво збільшується за віковими об’єктивними причинами. Треба сказати, що життя сповнене сюрпризів і несподіванок, як хороших, так і поганих.
Хтось може дожити до глибокої старості, переживши своїх дітей та навіть онуків. А комусь судилося померти чи загинути у розквіті сил і років. Тому укласти договір про страхування життя ніколи не пізно і ніколи не рано. Ніхто не знає, що буде завтра.
Накопичувальне страхування
З назви даного виду страховки стає зрозумілою її суть – клієнт вносить протягом певного часу страхові внески, які накопичуються, а після закінчення дії договору виплачуються однією сумою, яка може бути дуже великою. Можливі два варіанти розвитку подій.
- Перший варіант — під час дії страхового договору страховий випадок настав. У такому разі вигодонабувачі, зазначені у договорі, одержують страхову виплату.
- Другий варіант — клієнт благополучно дожив до дня, коли договір страхування припинив свою дію. У такому разі страхова компанія виплачує накопичення за ризиком «дожиття».
Я застрахував своє життя на 20 років і Вам рекомендую! Звертайтеся, допоможу оформити накопичувальне страхування життя!