Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхова виплата у випадку землетрусу

Страхова виплата у випадку землетрусу за кордоном для українців

Чи буде виплата у разі травми чи загибелі під час землетрусу за кордоном?

Друзі, у зв'язку з трагічними подіями в Туреччині, хочу позначити, що всі хто відправився на відпочинок до Туреччини і в результаті землетрусу був травмований або не дай Бог загинув буде виплата від страхової компанії.

Нагадаю, що страховим випадком вважається

  • Розлад здоров’я та/або смерть Застрахованої особи, що мають ознаки випадковості та ймовірності настання. Під розладом здоров’я слід розуміти: травми голови, шиї, грудної клітки, живота, нижньої частини спини, поперекового відділу хребта та тазу, плеча та плечового поясу, ліктя та передпліччя, зап'ястя та кисті, ділянки тазостегнового суглоба та стегна, коліна та гомілки, гомілковостопного суглоба та стопи; забиття; переломи або вивихи кісток; розрив органів (частковий або повний).
  • Наслідки попадання стороннього тіла через природній отвір (в зовнішню частину ока, в вухо; в органи дихання, травлення; органи сечостатевої системи).
  • Опіки термічні та хімічні; відмороження; теплові удари; переохолодження організму; утоплення; асфіксія (удушення); ураження електричним струмом, блискавкою та іонізуючим випромінюванням.
  • Випадкове гостре отруєння хімічними речовинами (побутовими або промисловими) та їх складовими, ліками, отруйними грибами, рослинами, отрутами комах і змій внаслідок їхніх укусів, недоброякісними харчовими продуктами (тільки ті, що відносяться до інших бактеріальних харчових отруєнь згідно останнього перегляду МКХ).
  • Травми, отримані внаслідок аварій, пожеж, стихійного лиха (землетруси, зсуви, повені, урагани та інші надзвичайні події).
  • Травми отримані під час або після контакту з тваринами (у т.ч. птахами, плазунами, комахами тощо) та рослинами (у т.ч. грибами, водоростями тощо); захворювання на сказ, правець; захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом), гострим паралітичним поліомієлитом, асоціованим з вакциною, ботулізмом.

Друзі, обов'язково оформлюйте страхування за кордон, ви можете написати мені Viber/Telegram +380664688151 і оформити медичне страхування, навіть будучи за кордоном.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий