Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Штрафи за відсутність страховки на авто

Штрафи за страховку авто: процедури та розміри штрафів у 2023 році

Страховка є обов'язковою умовою для власників автомобілів в Україні, та її наявність має велике значення для безпеки дорожнього руху та захисту прав учасників. Однак, якщо водій не дотримується вимог обов'язкового страхування, йому загрожує покарання у вигляді штрафу. У 2023 році встановлено певні процедури для перевірки штрафів і знання процедури відіграє важливу роль для власників транспортних засобів.

Етапи перевірки штрафів за страховку на авто

Перевірка штрафів за страховку

Власники автомобілів мають змогу перевірити наявність штрафів за страховку через офіційні джерела. Такі як ДІЯ чи Bdr.mvs.gov.ua Перевірку штрафу можна здійснити за номером автомобіля, номером посвідчення водія або номером постанови. Після введення відповідних даних система надасть інформацію про наявність чи відсутність штрафів за страховку.

Дії при виявленні штрафів

Якщо в результаті перевірки ви виявили наявність штрафів за страховку, слід вжити таких дій:

  • Вчасно сплатити штрафи. Несплата штрафу вчасно може спричинити збільшення його розміру і можливість включення до реєстру неплатоспроможних боржників.
  • Підтвердити оплату. Слід зберегти всі документи, що підтверджують сплату штрафу, включаючи квитанції, електронні платіжні чеки та інші документи, які можуть знадобитися у разі спору чи необхідності надання доказів.
  • У разі виникнення суперечок чи непорозумінь із поліцією чи страховою компанією, Ви можете звернутися до юристів чи інших відповідних державних органів для отримання консультації та допомоги.

Розміри штрафів за страховку на авто у 2023 році

У 2023 році в Україні розмір штрафу за відсутність чи неправильне оформлення страховки становить 425 грн. при сплаті протягом 15 днів та 850 грн., якщо оплата не встигла пройти протягом цього часу. Конкретна сума штрафу може змінюватись в залежності від внесених змін до законодавства та рішень державних органів. Тому рекомендується звертатися до офіційних джерел інформації або консультуватися з фахівцями, щоб дізнатися про актуальні розміри штрафів.

Підсумовуючи, можу сказати, що важливо не пропускати закінчення страхового поліса та вчасно продовжувати поліс.

Оформити автостраховку можна в будь-який момент, навіть у вихідні. Придбати автоцивілку на авто можна зі знижкою!

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий