Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Вопросы по медицинскому страхованию

Питання з медстрахування в Україні

Відповіді на типові запитання з добровільного медичного страхування (ДМС)

Що є страховим випадком за ДМС?
Страховим випадком є ​​ваше звернення до медичного закладу, з числа передбачених договором страхування. А саме: раптове погіршення стану здоров’я, гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, отруєння та наслідки нещасних випадків.

Чому в полісі ДМС є винятки?
З страхової програми виключається ряд захворювань, лікування яких в законодавчо встановленому порядку фінансується з державного бюджету. Іншими словами, є перелік хвороб, які включені в систему безкоштовних медичних гарантій держави. Тобто, жодне медичне установи країни не має права надавати медпослуги, що стосуються таких захворювань, платно або через ДМС.

Що таке страхова сума, ліміт страхового покриття?
Страхова сума в ДМС – це сума, в межах якої страхова компанія оплачує витрати власника поліса на медичні послуги, передбачені страховою програмою.

Якщо витрати на медичні послуги, які потрібні власнику поліса ДМС, перевищать розмір страхової суми, хто буде їх оплачувати?
Якщо в процесі медичного обслуговування власник поліса вичерпає ліміт страхового покриття, то дія страхової програми припиняється, тому залишок суми пацієнт доплачує самостійно.

На який термін можна укласти договір добровільного медичного страхування?
Договір ДМС укладається на один рік.

Чи можна за страховим полісом відшкодувати витрати, надавши в вашу компанію підтверджуючі документи (наприклад, касовий чек)?
Програма страхування допускає можливість компенсації витрат за наданими чеками, якщо страхувальник вирішив самостійно оплатити лікування. При цьому краще спочатку звернутися до нас, щоб відразу порекомендували компетентних лікарів та клініку (з ймовірністю 90% цікавить вас клініка є в списку наших партнерів).

Я тільки що застрахувався по ДМС у вашій компанії. Коли я можу звернутися за медичною допомогою?
Як тільки ви отримали на руки поліс ДМС, ви можете скористатися будь-яким медичним обслуговуванням, передбаченим страховою програмою. Ви можете почати користуватися полісом з дати початку дії договору, як то кажуть, «хоч завтра» (день-у-дня не виписуємо).

Друзі, Захисту себе і свою сім’ю медичною страховкою! Звертайтеся до мене, допоможу оформити!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий