Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Пам'ятка застрахованої особи

Медичне страхування українців за кордон: пам’ятка застрахованої особи

Пам'ятка застрахованої особи

Для отримання допомоги Вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО зв’язатись зручним для Вас способом з Контакт‑центром Асистуючої компанії Страховика по Viber: +38(067)443-87-06.

Повідомте, будь ласка, наступні дані

  • Назву страхової компанії.
  • Номер Договору.
  • Прізвище та ім’я Застрахованої особи.
  • Місцезнаходження Застрахованої особи.
  • Номер телефону, за яким можна зв’язатись із Застрахованою або її довіреною особо.
  • Коротку інформацію про проблеми зі здоров’ям та необхідну допомогу.

ВАЖЛИВО! Якщо з об’єктивних причин Ви не змогли зв’язатись з Контакт-центром до звернення за медичною допомогою, у Вас є 24 години, щоб сповістити про настання випадку, який має ознаки страхового. Якщо Ви не звернулись в Контакт-центр в обумовлений термін, Страховик має право відмовити у відшкодуванні витрат.

У випадку самостійної оплати за лікування, обов’язково вимагайте документи закладу охорони здоров’я, що підтверджують факт отримання медичної допомоги та документи, що підтверджують оплату за надання цих послуг. Такі документи разом із Заявою про страхову виплату та копією документів, що посвідчують особу, Ви можете подати Страховику для здійснення страхового відшкодування.

Для попередньої експертизи та прийняття рішення Ви можете відправити повний пакет документів, визначений умовами Договору, на електронну адресу: payment@sos-service.com.ua (з обов’язковим подальшим відправленням оригіналів документів). При виникнення запитань, Ви можете їх з‘ясувати за таким номером телефону: (044)501-72-21.

Оригінали документів Ви можете подати після повернення в Україну за одним з наступних варіантів

  • Надіслати поштою за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 40.
  • В офісі Асистуючої компанії.
  • У будь-якому представництві «ПЗУ Україна» (інформацію щодо представництв «ПЗУ Україна» Ви можете отримати на сайті компанії чи за безкоштовним телефоном 0 800 503 115).

Друзі, допоможу та проконсультую з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон із включенням лікування від COVID-19 +380664688151 Viber/Telegram.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий