Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхование квартиры

Навіщо потрібна страховка на квартиру?

Страхування квартири – популярна і затребувана послуга. Все частіше власники нових квартир звертаються до страхових компаній з метою застрахувати своє майно.

Яку квартиру можна застрахувати?

Оформити страховку можна на будь-яку квартиру за винятком декількох варіантів. До них відносяться:

  • Квартири в дуже старих і старих будинках, в будівлях з ненадійними перекриттями та іншими ризиковими частинами споруди.
  • Не можна застрахувати квартири в будинках, які ще не здані в експлуатацію, а також квартири, в яких в даний момент ведеться ремонт.
  • Страхуванню не підлягають приміщення в житло, які не передбачені технічним планом (незаконні перебудови, прибудови, тамбури, приміщення загального користування).

Найбільш актуальною є послуга страхування нового житла. Квартири в новобудовах схильні до найбільшого ризику отримання пошкоджень, адже одночасно робиться ремонт відразу в декількох приміщеннях – все сусіди намагаються завершити ремонтні роботи якнайшвидше. Крім цього, найчастіше нові квартири купують в розстрочку з оформленням застави, а в таких умовах купити страховку нерухомості вдається, як правило, максимально вигідно.

Навіщо страхувати стару квартиру?

Не варто забувати – форс мажори ніхто не відміняв. З житлом може трапитися що завгодно – залили сусіди, сталася пожежа, відвідали зловмисники. Якщо страховки немає – залишається тільки засмучуватися і шукати гроші на відновлення збитків. Зі страховкою впоратися з неприємностями набагато простіше.

Що можна застрахувати, звернувшись у страхову компанію?

  • Майно
  • Коштовності
  • Готівкові гроші
  • Цінні речі

Крім страхових виплат в договір можна включити додаткові послуги, наприклад, надання тимчасового житла в разі неприємностей в квартирі (потоп, пожежа, стихійне лихо тощо.), Надання медичної допомоги постраждалим, надання допомоги профільних фахівців для ремонту сантехніки, електрики, меблів.

Страхування квартири – це зручно

Сьогодні купити страховку дуже легко. Ви звертаєтеся до мене в будь-який з месенджерів (вайбер, телеграм). Передаєте необхідні документи для оформлення страховки на квартиру. І через пару годин страховка готова.

Якщо стався страховий випадок – їхати знову нікуди не доведеться. Досить відправити в страхову компанію фото з місця події. Якщо збитки незначні – всі питання вирішуються дистанційно з оплатою на банківську карту. При сильних пошкодженнях страхова компанія організовує експертну комісію з виїздом на місце. У кожній із ситуацій власник нерухомості не втрачає ні час, ні сили.

Друзі, оформляйте страховку на квартиру і захистіть своє житло!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Залишіть коментар