Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Надежный страховой консультат

Надійний страховий консультант в Україні

Перед тим як оформлювати страховий поліс у страхового консультанта онлайн потрібно перевірити надійність страхового консультанта та його авторитетність в інтернеті.

Як перевірити надійність страхового консультанта в інтернеті?

1. Наявність особистого сайту

На сайті має бути інформація:

  • З якими страховими компаніями він співпрацює.
  • Повні контактні дані: адреса, години роботи, номер мобільного, Viber/Telegram.
  • Фото страхового консультанта.
  • Наявність блогу на сайті та його оновлення. Як часто оновлюється інформація в блогу і чи додаються нові статті на сайт.

2. Наявність відгуків у Google щодо роботи страхового консультанта. На сторінці Google має бути вказана адреса та номер мобільного номера, який відповідає тому, що вказано на сайті. А також має бути фото страхового консультанта.

3. Наявність страхового агента в соціальних мережах (фейсбук, інстаграм, телеграм). Повинні бути посилання із сайту на соцмережі страхового консультанта. Перегляньте наскільки часто оновлюється інформація в акаунтах.

4. Наявність ютуб каналу. Якщо страховий консультант веде свій ютуб канал, то його можна побачити наживо, послухати його промову.

5. Брендований сайт. Чи має сайт свій неповторний стиль (логотип, брендовані кольори).

6. Оформити страховку на сайті, якщо є така можливість на сайті без оплати та перевірити як швидко страховий консультант зв’яжеться з вами за мобільним номером, месенджером Viber/Telegram.

7. Подзвонити по телефону та проконсультуватися з оформлення страховки.

Після того як ви перевірили надійність та авторитетність страхового консультанта, можна продовжувати спілкуватися з консультантом та оформлювати страховку онлайн без ризику втратити гроші. Тепер ви можете без проблем надсилати дані месенджеру Viber/Telegram і оплачувати ПриватБанку.

Я, Куршацов Андрій, страховий консультант із бездоганною репутацією, відповідаю всім цим параметрам. У мене можна оформити надійний страховий поліс. Телефонуйте, пишіть, завжди на зв’язку, ваш надійний страховий консультант!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий