Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Надежные страховые компании

Як вибрати надійну страхову компанію в Україні

Вибір страхової компанії – завжди складне завдання. Дам кілька порад як уберегтися від негативного досвіду і не потрапити до страхових шахраям.

Корисні поради щодо вибору страхової компанії

  • Оцінити показник фінансової стабільності (визначається оцінками A, B, C, D, E). Гарна компанія має оцінку в межах «А». Наприклад, страхова компанія №1 за рівнем фінансової стійкості в Україні – PZU. За оцінками всесвітнього рейтингового агентства PZU присвоїли рівень «А», що говорить про високий ступінь фінансової стійкості і стабільності. За цим показником можна спрогнозувати подальший розвиток компанії, оцінити можливі ризики співпраці з нею.
  • Наявність або відсутність ліцензій на здійснення страхової діяльності. Ця інформація знаходиться у відкритому доступі на сайті Єдиного державного реєстру страховиків України.
  • Рівень надійності організації. Тут важливо оцінити особливості перестрахувального захисту, рівень виплат. Зверніть увагу на статутний капітал, страховий портфель компанії, страхові резерви, активи.
  • Розмір компанії. У успішно розвивається, як правило, кілька представництв в Україні. Маленькі, маловідомі контори часто виявляються нездатними впоратися з відповідальністю і обсягом робіт, тому часто закриваються ще на першому році роботи. Краще вибирати велику організацію з широкою мережею офісів по країні.
  • Досвід роботи на ринку України. У фінансово стійких і стабільних компаній не менше 10 років успішного професійного досвіду. В цьому випадку практика роботи за кордоном – велика гідність.
  • Ціни і вартість послуг. Не кидайтеся на занадто вигідні пропозиції. Підозріло низькі тарифи – показник поганого народного рейтингу і відсутність стабільності. Такі компанії дешевизною своїх послуг намагаються заманити довірливих клієнтів.

Я є страховим консультантом і партнером надійних страхових компаній України. Оформляю страховку у мене, ви отримуєте надійний захист, допомогу при виникненні страхового випадку і вигідну ціну!

Я працюю з найнадійнішими компаніями на страховому ринку України: Euroins (болгарська страхова компанія, з 1992 року на ринку України), PZU (польська страхова компанія, заснована в 1803 році, з 1993 року на ринку України), які входять в десятку кращих страхових компаній в Україні та за кордоном.

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Залишіть коментар